2733
2739
عنوان

همه بگن:بعد چند ماه اقدام باردار شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 107 پست
همون ماه اول باردار شدم

🤩 لکه خانه گزینی ام داشتی؟ 

درد پریودی؟ 

درد سینه؟ 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
بعد هفت سال جلو گیری همون دفعه ای اول

ای جونم 🤩

حالاتت قبل بی بی چک چجوری بود؟ 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جووون چیکارکردی اخرش؟

سقط😂

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2728
سقط😂

والا بیشتراز پ... نیازشونه برطرف میکنن ایروزا🙄😎😫😁😒😑

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
2740
چون مشکلی نداریم ولی نمیشه شاید از استرسه این ماه نشم دیگه میرم برای عکس رنگی

عکس رنگی چیو نشون میده؟ 

برای باز کردن احتمالی گرفتگی یا چسبندگی لوله ها

انشالله ک بارداری د احتیاجی ب این کارا نباشه 🙏🙏🙏🙏

منم 6سال جلوگیری طبیعی داشتم الانم 9ماهه اقدام کردیم نشد دیگه رفتم دکتر، که آزمایش خون (هورمونی) دادم، منتظر جوابم، دوشنبه هم نوبت عکس رنگی دارم 

خواهش میکنم برام دعا کنید که سالم باشم 🙏🙏

ودعا کنید اگه به صلاحمه دوباره مادر بشم وتمام کسانی که دلشون میخاد مامان بشن

من یه آقا پسر 6ساله دارم. 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2706