2733
2734

نیاز شدید دارم به یه کار خونگی یاهنری که حداقل خرجی خونمون دربیاد..

وگرنه تاچندماه دیگه ورشکست میشیم..

ان شا الله به همه آرزوهات برسی اگه کمکم کنی...

هرچی به ذهنتون میرسه لطفا بگید

هرچی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تایپ بگیر از بیرون تایپ کن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2738

اگه کیک پزی بلدی این روزا خیلی بازارش خوب شده هم راحته هم سودش خوبه

اگه دوره مکرومه بافی و تریکو بافی هم ببینی عالیه فروشش

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹

پیج خونگی لباس و کلا و .....

درست کردن کیک و ترشیا و لواشک و غدا خونگی و نون خونگی ودرست کردن بسته بندی های سبزیجات و صیفیجات و ... رب گوجه فرنگی اب لیمو ابعوره خونگی  کلا چیزی خوراکی بافتنیا و ......چیزای دستی نون خونگی بتونی راه بندازی عالیه عالی کارت زود میگیره 

درست کردن ماسک ودوخت لباسهای بیمارستانی 

تحویل یه سری کاردرمنزل ها مثه بسته بندیا و اینجور چیزا

❤❤❤❤

پاورپوینت یاد بگیر واسه معلم هایی ک مجازی درس میدن پاور درست کن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2706