2737
2739
عنوان

انقدر از زندگیم خسته ام که......

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 110 پست
مهم واست نباشه خیلی ببخشید فکر کن یه دیوانس تمام

دیونه نیست عقده داره

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
کاش میتونستم هم بی خیال باشم هم قوی که انتظار محبت از کسی به غیر خانواده ام نداشته باشم

ببین سخته ولی سعی کن اونقدر عزت نفستو بالا ببری ک نیازی به توجه کسی نداشته باشی و بقیه محتاج توجه تو باشن

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خیلی تلاشمو کردم فعلا از وضعیت خیلی بد رها شدیم .الان خیلی خستم ولی بازم خیلی خداراشکر میکنم که ...

عزیزم واقعا ایقد سختی کشیدیم که یه لحظه فکر ای همه مشکلات که پشت سر گذاشتیم البته هم مشکلات هست  ارامش میگیریم من بشخصه خدای مشکلاتم ولی درلحظه زندگی میکنم خودمووادار به شادی وخنده میکنم

منتظر روزای بهترم ✌
وقتی اون ادم هر چند وقت یبار میاد خونه ات همه چیزو از اونی که هست بدتر میکنه  

منم همینطور بودم تا باهاش دعوا نکردم شرش کنده نشد خییلی دعوای بدی بود ولی میگم ای کاش روز اول اینقدر بهش رو نمیدادم.بعد ایت والکرسی را با معنی وقت اذان خوندم و گفتم خدایا خوبی را نزدیک و بدی را دور کن ازم.خبیلی تاثیر داشت.

2728
منم نمیگم دیوانس توفکر کن عاقل نیس

میدونم نمیتونم بخدا بگم امشب چی کرد دهنتون باز میمونه

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم

فقط تورو خدا مدافعان مادر شوهر چیزی نگن چون امشب واقعا ناحقی کرد

بزرگترین چیزی که باعث ویرانی زندگی من شده همینه که مادر شوهرم تنهاست و هر وقت حتما اشوب به پا میکنه

خو عزیزم شرایطت ازمن سخت ترنیس من بچه فلج مغزی دارم 

منتظر روزای بهترم ✌
2738
منم خیلی تلاشمو کردم فعلا از وضعیت خیلی بد رها شدیم .الان خیلی خستم ولی بازم خیلی خداراشکر میکنم که ...

خداروشکر ک مشکلتون حل شد دقیقا درست میگین 

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
خو عزیزم شرایطت ازمن سخت ترنیس من بچه فلج مغزی دارم 

وای عزیزم خدا به دادت برسه ولی ی چیزیو میدونی خدا به اندازه‌ی ظرفیت ادما بهشون مشکلات میده منم این مشکلم برام سنگینه

الان مثلا مریضه سه روز خونه ای ماهستش منم ی بچه ای ی ساله دا م فوق العاده اذیت کن شوهرم تو کارا کمکم میکنه امروز خیلی حالم بد بود خیلی حتی شباف هم ارومم نککرد خلاصه ناهار نصفه نیمه به امید شوهرم ول کردم بعد ظرف نو ظرف شویی موند رفتیم خوابیدم قیامتی به پا کرد

من میگم خدا به اندازه ای ک بندشو دوس داره بهش سختی میده مطمئنا اجرتون پیش خدا زیاده

2706