2733
2734
عنوان

با داماد پرو باید چیکارکرد؟

1537 بازدید | 46 پست

آقا ازاونجا که خواهرشوهر من ی شوهر پروووو به شدت خاله زنک و دو بهم زن داره هروقت میان خونه ما عصابمو بهم میریزن حالا من حتی ی بارم خونشون نرفتماااا مثلا میاد میگه اگه آینه خونه من اینقدلکه داشت زنمو طلاق میدادم یا ی بار شام اومدن منم بهشوون گفتم دم راه ماکارانی بگیرین بعد کاومدن موقع پول حساب کردن ب من میکهچجوری زن خونه هستی و قیمت ماکارانی رو نمیدونی تو هرچیزی دخالت میکنه نظرمیده میخادبگه من همهچیز میدونم حرفاش مفتکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفعه بعدی که اینا رو گفت با خنده بگو شما از من کدبانو تری

منکه به خانومی شما نیستم

خانومی از خودتونه

صدر درصد تضمینی خفه میشه

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2728
2738

ما هم یه همچنین موجودی داریم تو فامیلمون.همه مجبور شدن باهاش کنار بیان.پشت سرش فحشش میدن.روبرو به حرفاش بی اهمیتن‌.به خاطر زنش که از فامیلیمون هست. چون کسی جوابش بده زندگی رو برای زنش زهر میکنه 

من برادر شوهرم اینجوریه اصلا نمیخوام ریختش رو ببینم فقط میشینه از زن فلانی و رابطه ی تازه نامزد کرده ها و اینا زر مفت میزنه ک مثلا ادم زرنگ و تیزیه و هیچی از چشمهاش مخفی نمیمونه غذاهم خیلی گیر میده اگ خراب کنی یا خوب درنیاد تو جمع میشینه جلو روت آبروتو میبره انگار ن انگار تو اونجایی قیافشو ببینی فک می کنی مهندس کدوم شرکتیه😮

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

[QUOTE=157813642]بگو کارت دعوت که نمیدم ناراحتین تشریف نیارین خونم. والا😞🙄[/QUOT هنو کجاشو دیدیییی رفتن مسافرت دوراشونو زدن پاشدن یهوویی بدون دعوت اومدن خونه ما بعد من موقع چاایی قند پرید گلوم سرفه کردم بمن میگه حتما کرونا داری انگارمن رفتم خونه اونا 

2706