2733
2739
عنوان

اقدام تو کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 118 پست

میگین قبل اقدام دکتر چک کنه، حتی واسه من ازمایش خونم ننوشت!! گفت لازم نیست واسه اقدام برو به امید خدا بعدم اگه حامله شدی هفته ۱۱ ۱۲ بیا😂😂😂فقط بهم گفت روزای تخمک گذاری نزدیکی کن، دیگه تنها حرفش برای اقدام همین بود. دلشون خیلی بزرگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوروز پیش اقدام کردم امروز اومدم توی یه چندتا تایپک نظرسنجیا رو راجب بارداری توی سن کم خوندم کلا از زندگی ناامید شدم اینقدر ک نظراشون انرژی منفی داشت خیلی عصبی شدم ،ساعت ۹ امشب یه قرص اظطراری خورم الان از کارخودم پشیمونم آدم واقعا نباید از دیگران نظری بخواد مخصوصا افراد کوتاه فکر

♧◇°•𝕵𝖚𝖘𝖙,𝖘𝖒𝖎𝖑𝖊•°♤♡
اخه ۵۰۰ تومن فقط ازمایشام شد یه دفعه دکتر بیسواد اونم مینوش دیگ

واسه من 160 تومن شد.

شاید نوشته برات

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2728
من دوروز پیش اقدام کردم امروز اومدم توی یه چندتا تایپک نظرسنجیا رو راجب بارداری توی سن کم خوندم کلا ...

عزیزم برا خودت زندگی کن کار خودتو بکن من پشیمونم چرا سال اول ازدواج اقدام نکردم 

ن خیلی زندگی معمولی اما شوهرم عاشق بچه اس منم خدا بخواد میارم. عزیزم هر آن کس ک دندان دهد نان دهد. ...

آهان با عاشق ودوست داشتن بچه ها بزرگ نمیشنا....شما قدیم بودین تجملات وتوقعات ما خیلی کم بود الان بچه ها فرق کردن ...زندگیها فرق کرده ....اوضاع اقتصادی کولاکه...ما که نداریم همین یدونه رو بجایی برسونیم شاهکار کردیم اونم شاید با این وصعی که درست کردن ....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
من دوروز پیش اقدام کردم امروز اومدم توی یه چندتا تایپک نظرسنجیا رو راجب بارداری توی سن کم خوندم کلا ...

چند سالته مگه؟ کلا نظرخواهی و تحقیق باید قبل اقدام باشه چون بعدش بالاخره یه نظر یا حرفی هست که رومون اثر بد بذاره. اما خوبیش اینه اثرای مثبت و حرفای مثبتم هست:)

بخدا 18 خیلی زووووده😶😶😶😶😶😶

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
دوست دارم بچه، و چون اینجا تنهاییم، فکر میکنم بچه هامون تنها نباشن خواهر برادر داشته باشن بهتره. اما ...

پول باشه وسلامتی هم داشته باشین آره میشه وگرنه.....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
عزیزم برا خودت زندگی کن کار خودتو بکن من پشیمونم چرا سال اول ازدواج اقدام نکردم 

من الان ۱۹ سالمه و۷ ماهه که عروسی کردم قبلش هم ۴ سالوخورده ای عقد بودم کلا چیزی نبوده ک تودلم مونده باشه ما خیلی توی رابطمون آزاد بودیم مسافرت دونفره ،تفریح شیطنت همه چیو تجربه کردیم 

♧◇°•𝕵𝖚𝖘𝖙,𝖘𝖒𝖎𝖑𝖊•°♤♡
پول باشه وسلامتی هم داشته باشین آره میشه وگرنه.....

حرفت کاملا درسته خیلی چیزا دخیله. منم شرایط ایده ال میگم، سلامتی کل اعضا خانواده شرایط مالی همیشه مطرحه. کسی نمیدونه دو سال دیگه اوضاعمون چیه:) امیدوارم همه مون بتونیم به ایده ال ها و چیزایی که دوست داریم برسیم

آهان با عاشق ودوست داشتن بچه ها بزرگ نمیشنا....شما قدیم بودین تجملات وتوقعات ما خیلی کم بود الان بچه ...

درسته حق با شماست اما ب نظر منو همسرم خود ادمه ک توقعات بچه اش رو با تربیت درست ارضا کنه  .

تک فرزندی رو ما دوست نداریم و اعتقاد داریم روزیش میرسه.  

امیداوارم همه ارزومندان ب زودی زود مادر بشن.امین.
من الان ۱۹ سالمه و۷ ماهه که عروسی کردم قبلش هم ۴ سالوخورده ای عقد بودم کلا چیزی نبوده ک تودلم مونده ...

مهم ترین چیزها شرایط مالی و امادگی روانی و ذهنی هست.و اینکه توانایی تربیت رو تو خودت ببینی. اینا شخص به شخص فرق میکنه. من گاهی فکر میکنم امادگی روانی ندارم هنوز😂

حرفت کاملا درسته خیلی چیزا دخیله. منم شرایط ایده ال میگم، سلامتی کل اعضا خانواده شرایط مالی همیشه مط ...

انشاءالله

2706