2733
2739
عنوان

ضعف و بی حالی کرونا

16224 بازدید | 94 پست

سلام بچه ها تا کی ادامه داره؟

خیلی بی حال و بی جونم

ضعف و بی قراری دست از سرم برنمیداره

همش افتادم یه گوشه اشک میریزم

۹روزه علائمم شروع شده

😭

چه قد طول میکشه چی کار کنم بهتر شم؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید امپول تقویتی بزنی 

تا ی ماه اینطوری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
بابای من از صبح سردشه هی میگه سرما خوردم ولی اشتهاش خیلی زیاده به نظرتون کروناست؟؟بی حالم نیست فقط س ...

سردیش زده بالا گرمیجات بهش بدین 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

۱۴ روز

غذا های گوشتی و کبابی انرژیتو بیشتر میکنه نگران نباش

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
بابای من از صبح سردشه هی میگه سرما خوردم ولی اشتهاش خیلی زیاده به نظرتون کروناست؟؟بی حالم نیست فقط س ...

فکر نکنم 

چون کرونا وحشتناک بی حالی داره

ان شاءالله چیزی نیست عسل و سیاهدونه بدین بخورن با مایعات گرررررم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
فکر نکنم  چون کرونا وحشتناک بی حالی داره ان شاءالله چیزی نیست عسل و سیاهدونه بدین بخورن با ما ...

ممنون عزیزم منم فکر نمیکنم باشه چون همش غدا مبخوره  بیرون میره ان شالله شما هم زودی خوب بشین

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
باید امپول تقویتی بزنی  تا ی ماه اینطوری

سه شب پیش رفتم سرم زدم با آمپول تقویتی تو سرم

یعنی چه قد آمپول تقویت بزنم؟

نمیتونم تکون بخورم دلم برای پسرم کبابه

2706