2733
2734
عنوان

تاپیک عجیب غریب😄

| مشاهده متن کامل بحث + 8675 بازدید | 232 پست

تاپیک پر بازدید شد برای حاجتم صلوات بفرستین

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان یکی دیگه بود از روابط زناشویی شون فیلم میگرفتن بعد فیلما تو فلش بوده خانمه فلش و گم کرده بود ای ...

خاک بر سرشون اخه چه کاریه فیلم میگیرن

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2731
جدی خوشبحالش ما پدرشوهرمون سوارمون نشه شانس آوردیم

😄آره میگفت پدرشوهرم بهم میگه جوجوی من،منو بیشتر دوس داری یا شوهرتو؟و...    

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
😂😂😂😂😂 از طریق لمس دست😂😂😂 یا مثلا گرده افشانی😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2740
یه بنده خداییم فتیش پاداشت هی میگفت عکس بفرستیدآقاتاپیکش پربازدیدشد تا یکی دوروز همه عکس پامیفرستادن ...

اینجا کار ندارن فقط عنوان نگاه میکنن تاپیکای جنسی اغلب معلوم یه مریض جنسی میپرسه ولی خانمها جواب میدن و بارها من تو گوششون داد زدم این مرد کار نداشتن ادامه دادن

پشمهایم_کو#  

🤨ادب داشته باش فحشت بدم؟🤨🤨🤨🤨🤨

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
من کاربر قدیمیم  این مال قدیماست  یه پسره خونه زنش رفته بوده عقد بودن مامان بابای دختره ...

عه اینو یکی تو اینستا تو استوری یه پیجی دقیقا همینو تعریف کرده بود که تو دوران عقد از سوتی هاتون بگید یکی اینو گفت یعنی خودش بود یا از اینجا اسکی رفت🤔😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
یه بنده خداییم فتیش پاداشت هی میگفت عکس بفرستیدآقاتاپیکش پربازدیدشد تا یکی دوروز همه عکس پامیفرستادن ...

ای خدااا اونا دیگه کی بودن عکسم فرستادن😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706