2737
2734
عنوان

حاضر جوابا جواب اینو چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3159 بازدید | 100 پست

اولا ک نباس اینکارو میکردی

من بودم استیکر خنده میذاشتم میگفتم اگه شما هم ی نگا تو اینه کنی ب همچین واقعیتی پی میبری

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی وقت ها جواب ندادن بهترین کاره یا یه ایموجی😊 کفایت میکنه

اینو موافقم یعنی بنظر من ایموجی😊از صدتا فعش بدتره 😂😂

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
2731
عالیههه

این دعوا میشه

حرف منو با خنده بش بگو

با استیکر خنده

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2740

بگو من نداشته باشمم به گردن میگیرم یه عده شعور ندارن به گردن نمیگیرن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چی گفتی لعنتی چند سالته😂

22 گفتم مادر بزرگم صدسال عمر کرذ میدونی چرا؟ چون سرش تو کار خودش بوذ با 10تا خنده 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2706