2733
2739
عنوان

دوست صمیمی

102 بازدید | 9 پست

من دلم یهدوست صمیمی میخاد جوری ک با هم بریم بیرون مثل دو خاهر باشبم درد و دل کنیم کارامونو انجام بدیم باهم ولی تا الان به جز دبیرستان هیچ دوستی ک صمیمی باشم باهاش پیدا نکردم دوره دبیررستانمم دوستم بهم نارو زد ولی همش دنبال همچین حسیم و با اینکه شاغلم ولی دیگه انگار برام به وجود نمیاد همچین حسی شما چی شما هم دوستی ندارین مشاوره بدین کمی

بدرد نمیخوره

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه بعدازدواج اینشکلی نیمشتونه باشه ک .من خیلی داشتم دوست صمیمی .از چنتاش حداشدم الان عین غریبه ایم .بعداطدواج من .بایکیش هنور رابطی دارم ک اونم درحد زنگ زدن ..هرکس بعدازدواج گرفتاره .درسمم ادامه مسدم چنتا دوست صمیمی دارم ازوقتی کرونا اومده سردشدیم ووو

2738

بنظرم هیچ وقت هیچ کس و بیشتر از حد معمول وارد زندگیت نکن.من بدجور ضربه خوردم یکی از هم کلاسیام پدر نداشت همشم با این و اون میریخت روهم یجورایی عقده ایی بود. من ساده دل احمقم دلم واسش سوخت گفتم کمکش کنم از بدبختی نجات پیدا کنه تو درساش کمکش میکردم بهش نماز خوندن یاد دادم شب تا صب ور دلش بودم تا تنها نمونه و دنبال کثافت کاری نره. میدونی اخرش چی شد؟ 

هرجا هر گه کاری میکرد با هر پسری اسم من و میاورد وسط و اون کارشو به اسم من ثبت میکرد همه جا ابرمو برد اخرشم از حماقت من ساده استفاده کرد جوری که وقتی بخودم اومدم دیدم تویه رابطم.

همون موقع که فهمیدم چه غلطی کردم باهش دوستیمو بهم زدم ولی الان ۴ ساله با بدبختی اون رابطه رو حفط کردم که مبدا ابروم‌بیشتر از این بره 

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛