2733
2739

چن روز پیش رفتم لباس بخرم فروشگاه اینو گذاشته بود آهنگی که تو دوران  اوج عاشقی خیلی گوش میدادم و یهو منو یادش انداخت ....آهنگ شادمهر باید تورو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیس تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیس. 

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

نه دیگه به روم نیار که چی اومد به سرم

نگو خاطرخواهی چه گُلی زد به سرم

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در زلف چون کمندش ،ای دل مپیچ ،کانجا

سرها بریده بینی،بی جرم و بی جنایت

مدعی خواست ک از بیخ کند ریشه ی ما

غافل از اینکه خدا هست در اندیشه ی ما

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
2738

عبااااااس اقااااااا 

بلهههههه

عباس جوووووونم 

جووووووونم

😂😂😂😂😂😂✋✋✋✋✋

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
ممدسن چی میخونه 😅

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
من مستم و دل خراب جان تشنه و ساغر آب
برخيز و بده شراب بنشين و بزن رباب
اي سام تو بر سحر وي شور تو در شکر
در سنبله ات قمر در عقربت آفتاب
برمشک مزن گره برآب مکش ز ره
يا ترک خطا بده يا روي ز ما متاب
در بر رخ ما مبند بر گريه ما مخند
بگشاي ز مه کمند بردار ز رخ نقاب

مغرور نشو! جانانِ من؛ حالا که دل در دستِ توست؛

من که به تو رو می زنم؛ تنها به شوق دیدنِ تو...

#‍ رضابهرام

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
شادمهر عشششقه کلا همه اهنگاش معرکس مث ی پرنده ک همه پراشو چیدن پشت تو راه اومدم تورو نفس کشیدم من ...

آهنگ تقدیر منو میسوزه بااین که ۹سال از اون خاطره ها میگذره حتی نمیخوام تو گوشیم داشته باشم با این عاشقشم

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
2706