2737
2734

من میخوام ریباندینگ کنم موهام موج دار و خیلی خشکه و خیلیم ریزش دارم و ضعیفن یه رایشگاهه خوب هم میخوام انجام بدم بهم گفته مشکلی واست پیش نمیاد ولی تو نت خیلی از ضرر هاش گفته میترسم انجام بدم.. کسی انجام داده بدونه بعدش عوارضش چطوره؟؟؟

خالم 2ساله انجام میده مدام مشکلی نداره شکر خدا

روغن نارگیل بمال موهات جون بگیره

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خالم 2ساله انجام میده مدام مشکلی نداره شکر خدا روغن نارگیل بمال موهات جون بگیره

چه خوب 

به خدا اینقدر چیز میز به موهام زدم که نگو کلا ضعیفه البته تیروئد پرکارم دارم واسه اونم هست

واس من تا زیر با.س. نمه موهامم لخته ولی همسرم دوست داره شلاقی بشه گفت سه تومن

کدوم شهری ؟ خوش به حالت من موهام رشدم نمیکنه 🤣 ۶ سال گذاشتمن تا رسید تو گودی کمرم رفتم کوتاهش کردم بس که میریخت

من شیرازم 

البته من حجم موهامم خیلی کمه

کدوم شهری ؟ خوش به حالت من موهام رشدم نمیکنه 🤣 ۶ سال گذاشتمن تا رسید تو گودی کمرم رفتم کوتاهش کردم ...

تهرانم

این ارایشگاه کرج بهم گفت

راست یا الکی گفت حجم موهات زیاده مواد زیاد میبره

زمستون پارسال این قیمتو داد

خودم موهامو دوست دارم لخته و یکدست

همسرم خیلی علاقه داره

من همش میبافم زیر مقنعه جمع میکنم اخه فایده نداره که

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2738
تهرانم این ارایشگاه کرج بهم گفت راست یا الکی گفت حجم موهات زیاده مواد زیاد میبره زمستون پارسال ای ...

کلا تهران هزینه ی همه چیز بالاتر از بقیه استاناس

اگ عوارض نداشته باشه خیلی خوبه انجام بدی 

دیگ ن به اتو احتیاجی هست ن سشوار تازه خیلیم کیوت و ناز میشه 

کلا تهران هزینه ی همه چیز بالاتر از بقیه استاناس اگ عوارض نداشته باشه خیلی خوبه انجام بدی  دی ...

اره واقعا قشنگه

بیشتر اصرار همسرمه

ولی صبح تا شب میبافم و با کیلیپس میبندم زیر مقنعه

خودم میگم چه کاریه

تو خونم همش موهام جمع میکنم

فقط شستنش برام مونده هیچ ذوقی نداره

اره واقعا قشنگه بیشتر اصرار همسرمه ولی صبح تا شب میبافم و با کیلیپس میبندم زیر مقنعه خودم میگم چه ...

خب اگ خودت کوتاه دوست داری  شوهرتو راضی کن کوتاه کن 

یهو بعد از چن سال کوتاه کنی چهرت جالب میشه شوهرتم خوشش میاد 😍 چون موهاتم صافه احتیاج به ریباندیگ نداری کلی مدلای خوشگل هم میتونی کوتاه کنی 

دردسر شستن و شونه کردنشم کم میشه 

خب اگ خودت کوتاه دوست داری  شوهرتو راضی کن کوتاه کن  یهو بعد از چن سال کوتاه کنی چهرت جال ...

کوتاه کردن= طلاق

از اول شرط کرده کوتاه نکنم

هر چند ماه خودش پایین موهامو با قیچی صاف میکنه

مادرشوهرم میگه چند سال دیگه خودش دلش برات میسوزه میگه کوتاه کن

ارایشگر گفت خواستی کوتاه کنی میخرم ازت

ای جان 😍  پس گویا باید بسوزیو بسازی

مامانم همون روزای اول خواستگاری و جواب مثبت دادنا گفت آرزو تا موهاتو ندیده کوتاه کن😂

طفلی میدونست

2706