2737
2734
عنوان

بیایین چیزای عجیب و رازآلود و ترسناک تعریف کنیم😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خرافاتی نیستم  ولی به نظرم بعضی چیزا نشونه هست  اون  ازدواجم به خاطر چیزای دیگه ...

گربه سیاه سگ ساه جن هستن و میگن نباید نگاهشون کنیو گرنه بد میاری ....

منم یه روز صبح با خواهرم و دوستم داشتیم میرفتیم سگ سیاه دیدیم اینا گفتن سگ سگ فرار کردند دوییدند اما من گفتم سگ سیاه دیگه کاری نداره که اونا گفتن بد میاری دو دقیقه نشد که نزدیک بود تصادف کنم ... از اون تصادف هم پام پیچ خورد سه هفته نمیتونستم راه برم 

مگه پا پیچ خوردن چی بود نتونم پامو بزارم پایین ؟؟؟

اون تصادفو بگم اتفاقی بود .... که نبود ....

اینم بگم دو بار رفتم عکس گرفتم میگفتن هیچ چیزی نیست شکستگی نیست ترگ گرفتگی نیست ... اما من بازم بعد از اون سه هفته میلنگیدم تا یک ماه بعد یک ماه خوب شدم ....

اینم نتیجه چیزی بود که اون روز صبح من باور نداشتم.... و همراه خواهرام ندووییدم...

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2731