2726

شب تابستون بود هوا ب شدت گرم پنکه روشن کرده بودم تنها میخابیدم نصف شب برق رف گرمم شد فهمیدم برق رفته چشامو باز کردم همه جا تاریک بود دریغ از یخورده روشنایی ترسیدم بلند شدم خاستم برم سالن یهو دیدم گوشه اتاق روشن شده با دقت نگا کردم دیدم چراغ قوه اس ک روی زیرتلوزیونی بود روشن شده خیلی ترسیدم چون اون چراغ قوه از اول شب اونجا بود ولی خاموش بود سریع رفتم سالن زن داداشمم بیدار شده بود بهش گفتم اینارو ولی خندید رف چراغ قوه رو گرف خاموش کرد.

من حس میکنم ی روح تو اتاقم بوده😨

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترسناک ترین چیز برای من اینه ک پریروز رفتم پرده آشپزخونه رو بزنم دیدم بالای کابینت آشپزخونه م برگه های قرآن و یه تیکه استخونه ... کرک و پرم ریخته ک هیچ دو سالم هست تو اون خونه م 😭😭

خدایا راضی ام ب رضای تو....
ترسناک ترین چیز برای من اینه ک پریروز رفتم پرده آشپزخونه رو بزنم دیدم بالای کابینت آشپزخونه م برگه ه ...

نگووو😭😭😭 غلط کردم تاپیک زدم

میشه واس حاجتم یه دونه صلوات بفرسی ممنونتم❤در ضمن 1399/9/9 بهترین 

چند روز پیش به ساعت دیواری نگاه انداختم رفتم اشپزخونه بعدش ک برگشتم دوباره یه نگاهی بندازم بطرز زیاد و عجیبی ساعت کج شده بود درحالی ک اونو با دست هم به سختی میشه تکون داد چ برسه به اینکه خودش کج بشه 😱😱

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دعایی طلسمی چیزیه

دوست شوهرم کلاس عرفان رفته میگه دعاس . بیارید باطلش کنم ... حالا دو روزه میخواد شوهرم ببره برای دوستش کار پیش میاد .روانم ریخته بهم

خدایا راضی ام ب رضای تو....
2706