2737
2739
عنوان

سوال شرعی مهم دارم ❓

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 30 پست
فکر کنم بله چون که ایشون خودشون مبلغی رو معین کردند و میخوان درصدشون رو بگیرن

خب سوالم اینه پس بانک ها هم درصد رو مشخص میکنن حرامه؟ 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خب اونم باید برایش ی سودی داشته باشه اینکار  از طرفیزدلار و طلا و سکه که سبات نداره هیچکس ...

خب دیگه عزیزجان وقتی دنبال سود ثابته اسمش قرض نیست دیگه رباست

بنظرم همون به قیمت طلا بگو بهش میدین دیگ تو سال بیشتر از دوبرابر که نمیشه ماهی پنج درصدم همون میشه

اخه کاری نیست که بخواد شریک بشه  ما چک دادیم  باید پاس کنیم ایشون بعنوان قرض داره بهمون ...

تاجایی که اطمینان دارم نه عزیزم 

بازم تحقیق کن 

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
2731

عزیزم به ۰۵۱۳۲۰۲۰ زنگ  بزن شبانه روزیه جواب سوالت رو کامل میده .

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2740

بنظرم بله ولی خب بانک ها برای اینکه شرعیش کنن مثلا😏 طبق یک قوانینی که خودشون ایجاد کردن وام میدن که میتونین تو نت دربارش بخونین مثلا مزارعه و مساقات و...

بانکها سرمایه گذاری میکنن

مثلا وام مسکن میگیری بانک میگ خیل خب باتوجه به تورم ایران تا 12 سال دیگ خونه چهار برابر شده پس من خونه رو الان از طرف تو میخرم خورد پول خونه رو به قیمت تعیینی از تو میگیرم تا کل پول خونه رو بدی و تموم بشه خونه رو به اسمت میکنم

برای همینم باید حتما برای یه چیزی وام بگیری مثلا وام خرید کالا وام خریذ جهیزیه وام خرید ماشین وام خرید مسکن

یعنی این وسط یه کالایی باید رد و بدل بشه

مثل همون که گفتم طلا بگیر به همون قیمت طلا پس بده بهش

اگ کالا نباشه وام باید قرض الحسنه باشه و فقط کارمزد خدمات بانکی ازت میگیرن نه سود مثل وام ازدواج

بی خیال 

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
بانکها سرمایه گذاری میکنن مثلا وام مسکن میگیری بانک میگ خیل خب باتوجه به تورم ایران تا 12 سال دیگ خ ...

مرسی از توضیحاتت 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

اگر خودتون آخر کار یه مبلغی رو اضافه میدادید بهشون مشکلی نداشت. اما چون خودشون تعیین کردند رباست. فقط اکر پدر شما یا پدر همسرتون بهتون قرض بدن و سود بدید مشکلی نداره. یعنی ربا بین پدر و فرزند نداریم.

2706