2410
2553
عنوان

سوال شرعی مهم دارم ❓

346 بازدید | 30 پست

سلام دوستان عزیز 

ی سوال شرعی داشنم 

ما شرایط گرفتن وام از بانک رو نداریم چون کم فوری میخواییم،  و میخواییم از یکی از بستگان مبلغی رو قرض بگیریم 

از طرفی ایشون بخاطر ما پولشو رو از بازار کاریش داره بیرون میکشه که به ما قرض بده به همین دلیل گفته به ازای هر ماه ۵درصد روی کل مبلغ در اخر ازتون میگیریم، یعنی قسط نمیدیم‌بهش، یهو پول دستمون اومد بهش برمیگردونیم 

ما هم کاملا راضی هستیم و نیتمون اینه که این مبلغ اضافه رو بعوان هدیه در اخر روی اصل پولش بهش بدیم که داره این لطف رو بهمون میکنه

ایا این استغفرالله ربا یا نزول قلمداد نمیشه؟ 

از بانوی بی نشان هم پرسیدم هنوز انلاین نشده جواب بده 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ربا و حرامه هم برای شما هم اون

اخه الان دیگه قرص الحسنه ها هم سود میگیرن حداقل ۴درصد 

بانک ها که ۱۸ درصد میگیرن 

چطور حرامه؟ میشه دلیلشو بهم‌بگی 

بله عزیزم نزوله مگر اینکه ایشوگ با شما تو اون کار شریک بشن و در نهایت تو سود و ضرر باشما شریک باشن 

نه اینکه پول بدن و فقط ازتون سود بگیرن

@بانوی_بی_نشان‍ 

@بانوی_بی_نشان    

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
2714
اره عزیزم رباست اگ میخواین هدیه بدین دیگ درصد تعیین کردن نداره درصد که تعیین میکنین یعنی ربا میتو ...

اخه خب اونم باید برایش ی سودی داشته باشه اینکار 

از طرفیزدلار و طلا و سکه که ثبات نداره هیچکس قبول نمیکنه 🤦‍♀️🤦‍♀️ خودمونم حاضر نیستیم چون میبینی یهو بالا میره چندبرابر باید پس بدیم 

بله عزیزم نزوله مگر اینکه ایشوگ با شما تو اون کار شریک بشن و در نهایت تو سود و ضرر باشما شریک باشن&n ...

اخه کاری نیست که بخواد شریک بشه 

ما چک دادیم 

باید پاس کنیم ایشون بعنوان قرض داره بهمون میده تا ما ی مالی که داریم رو بفروش بره تا پولشو بتونیم پس بدیم 

راه حلی نداره ؟ 

2706