2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم گاهی اوقات انگار ی نیرویی از بیرون داره زندگیو خراب میکنه شما صدقه بده نیتتو درست کن  به ...

یه هفتس دلم میخواد به بقیه مردا توجه کنم انگار... ولی بیزارم از همه حالم بده از خودم 

هیجوقت خیانت نکردم

ولی الان .. دارم دیوونه میشم

ن اصلا  ولی همش خودم فکر میکنم ک نکنه همسرم هنوز ب نامزد قبلیش فکر میکنه  یا فکر اینکه ب ...

خوب اینجوری بدتر اذیت میشی   برات مهم نباشه   گذشته ها گذشته عاشق همسرت باش  خوش باش 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
اگه به عقب برمیگشتم هرگز باهاش ازدواج نمیکردم کلا اصلا ازدواج نمیکردم مجردی خیلی بهتره

اره بخدا خوابگاه بودیم با دوستام عی عشق و حال عی شیطونی ارایش میکردم لاک میزدم جینگول پینگول میخریدم گشت و گذار پیاده رویای پاییزی الان من باید میرفتم جاده آبشار قدم میزدم 😭😭😭😭بین برگای پاییزی عکس میگرفتم هدفون ب گوش پیاده میومدم تا خوابگاه

2740
عزیزم گاهی اوقات انگار ی نیرویی از بیرون داره زندگیو خراب میکنه شما صدقه بده نیتتو درست کن  به ...

همین روز تولدم صبح تا شب رفتن کوه کفته بود نسافر داره دروغکی بعد تو اینستا دوستاش استوری گذاشتن لو رفت

ارزش هدیه اینا همه دود شد واسم ولی چیزی نگفتم

همین ک بد دل نیست ب کل دنیا می ارزه  همین ک جدید میاد میخره هم ک خیلی خوبه

آره ولی اگر قهر کنه خیلی بده طول میکشه

من همانم که تو غمگین شوی میمیرم 😘😘😘😘
2706