2733
2739
عنوان

تایپیست سونوگرافیستم اگه سوالی دارید بپرسید ج میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3562 بازدید | 64 پست
اگر در سونو گرافی غربالگری اول همه چی سالم بتشه اما در ازمایش خون ریسک متوسط باشه احتمال خطا بودن از ...

خیر، هردوشون مکمل هم دیگه هستن هم سونو غربالگری هم آزمایش غربالگری مکمل هم هستن، شما حتما باید 15 تا 17 هفته هم 4 تا مارکر داخل خون تون بررسی کنید، اگه اونا خوب بودن پس اصلا نگران نباشید

3 ثانیه واسه منِ مجرد دعا کنید که یه روز مادرِ یه دختر سالم و زیبا بشم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوبار رفتم‌سونو‌گرافی چرا‌جنسیت بمن رو نگفت‌نکنه‌دکتره خوب نیس

چند هفته بودی؟ خیلی مهم هست چند هفته بودی؟ بهم بگو

2731
منی ک دیابت دارم‌ممکنه اب دور جنینم زیاد بشه؟علت زیادشدن اب دور جنین چیه وعوارضش چیه

آره، اول اینکه متخصص زنان حق نداره کوچکترین اظهارنظری درباره قندتون بکنه چون سوادشو نداره، بخاطر قندتون حتما باید تحت نظر فوق تخصص غدد یا متخصص داخلی باشید، اینی ک بهتون گفتم خیلی مهمه، و اینکه آب زیاد میتونه شانس زایمان زودرس رو بالا ببره، تا 24 سانت طبیعی هست ولی خب اکثرا ک میان مطب آب دور بچه شون 12 یا 13 هست و این عدد بهتری هست ب نظرم

جنسیت بچه من چیه؟؟😆😆ولی بی شوخی سونوگرافی تو هفته ی 12 (سونوی  ان تی)جنسیت را مشخص میکنه و نم ...

نه عزیزدلم مشخص نیست چون تشکیل نشده، اگه رادیولوژیست خیلی کار کشته باشه میتونه 14 هفته با قطعیت بگه، یه تعدادیشونم ریسک نمیکنن و حدس نمیزنن و ب بیمار میگن 18 هفته بیا

جفت قدامی و پرویا تو سونو ان تی خطرناکه

نگاه عزیزم احتمال خیلی زیاد با افزایش سن بارداری جفت بالا میکشه، ولی خب اگه واستون بزنند پرویا باید خیلی احتیاط کنید، نزدیکی نکنید، چیز سنگین بلند نکنید و... 

تایپیست سونوگرافی مدرکش چیه؟

من مدرکم بی ربط بود، بهداشت خونده بودم دانشگاه، باورتون میشه کلاس زبان هم نرفته بودم، چون ما سونو رو تماما انگلیسی تایپ میکنیم، ظرف یه هفته همه چی یاد گرفتم

2738

مرسی عزیرم سونو ان تی ۱۲ هفته قطعی جنسیت گفت درسته ؟گفت احتمال نودونه درصد البته جای نسبتا دقیق و گرونی رفتم 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
مرسی عزیرم سونو ان تی ۱۲ هفته قطعی جنسیت گفت درسته ؟گفت احتمال نودونه درصد البته جای نسبتا دقیق و گر ...

قطعی صددرصدی 14 هفته میتونن بگن اونم بشرطی ک رادیولوژیست باتجربه باشه، تازه کار نباشه

نه عزیزدلم مشخص نیست چون تشکیل نشده، اگه رادیولوژیست خیلی کار کشته باشه میتونه 14 هفته با قطعیت بگه، ...

😞😞😞من میخواستم به دکتر سونوگرافم اصرار کنم 12هفتگی بگه جنسیتشو....پس من چطوری زودتر بفهمم چیه؟؟؟خیلی کنجکاوم.

سلام عزیزم رحم دو شاخ با سونو مشخص میشه، و اینکه سونوی داخلی از سونوی رو شکم خیلی دقیق تر هست،  ...

رحم من شکل ❤قلبه.دوشاخ دیواره بودوسطش دکترم گف سخت باردارمیشی ولی لطف خدا بود که الان دوتا بچه دارم

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
رحم من شکل ❤قلبه.دوشاخ دیواره بودوسطش دکترم گف سخت باردارمیشی ولی لطف خدا بود که الان دوتا بچه دارم

درست گفته دکتر و اینکه احتمال سقط خیلی خیلی زیاد میشه، الهی شکررررررر ک مادر شدی عزیزم، خواست خدا از همه چی بالاتره

2706