2733
2739
عنوان

چرا خانواده پدرم پسر دوست دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 80 پست
😂😂😂

والا بخدا من باردار میشم من بزرگ میکنم بعد یکی میاد میگه کاش پسر بود کاش سفید بود...لامصبا حتی هزینه ی یک روز کامل بچم یا خودمو ندادید ک نظر میدید

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

یه دونه بگو نسل پیامبر از دخترشون ادامه پیدا کرده نه پسرشون  

چرا بیشتر مردم از بی عدالتی مینالن وقتی خودشون فرق قائل میشن بی عدالتی دقیق تو خونشون و خودشون دیده میشه 

میگن اون کسی که حتی برای گوشت غذا هم فرق میذاره حق الناس گردنشه  مادرا لطفا حواستون باشه

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاهزاده پهلوی (هرچند در به در ولی خب اسم شاهزاده روش هست که)

۳ تا دختر داره 😒✋🏻 

از پسر ممدرضا ک گنده تر نیستن اینا ... 😐

این چ رفتاریه 

ملکه انگلیس دختره  ؛ و ...

میترسن تاج و تختشون بی سروصاحب بمونه اخه 😑

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2728

الان بابام دیسک کمرش اود کرده 

داداشم ول کرده رفته خونه مامان بزرگم به خاطر ذرت مکزیکی

من موندم خونه بابام تنها نباشه 

چیزی خواست بردم یه بار بردمش دستشویی میوه دادم بهش شام دادم بهش آب بردم وضو بگیره حتی سطل بردم واسه دستشویی چون نتونست حرکت کنه

اینجا فرق دختر و پسر مشخص میشه البته تو خانواده ما

آدمهای جاهل عقب افتاده...همون پسر یه روز زن میگیره می ره پی عشق و حالش....اون وقت از ته دل میگن دختر....مامان منم سه تا دختر داره...ولی خانواده بابام تا حالا چیزی نگفتن...اما یکی تو فامیل چنان پُزِ پسراشو میداد که نگو...تو رو خدا پسر دارا نکنید این کا را رو....که چی عاخه؟....خدا یه جوری میزنه که صدا نداره ها....دل نشکونید...خوبه خودتون هم زنید...یه خورده به خودتون احترام بذارید لطفا

خدایا عاشقتم...

مادرم رفته بود دکتر یه خانم ازش پرسیده بود چندتا بچه داری خانم گفته بود یکی مادرم گفته بود همین گفته نه سه تا دختر هم دارم ولی اونا که ادم حصاب نمیشن😶😐😤

ببین رفیق میخوای بزنی بزن...ولی یه طوری بزن که نتونم بلند بشم چون اگر بلند بشم یه طوری میزنمت نتونی راه بری😏
برای خانواده من و همسرم اصلا فرقی نمیکنه بجه چی باشه اما مادرشوهر خاهرم همش بهش میگه پسر بیار خاهرم ...

حالا انگار دست خودشونو که بیارن ،عجباااا 😑

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2738
یکی ازآشتاهای ماهم یه دونه دختر داشت دوباره حامله شد دوقلو رفت سونو گفتن هردو دختره توی شیش ماه بود ...

خدا بزرگتر از آن است که وصف شود !!!

از امتحان خدا سر به زیر بیرون اومد 🤕...

جزای این قتل چی میتونه باشه اون دنیا خداداند

خدا بزرگتر از آن است که وصف شود !!! از امتحان خدا سر به زیر بیرون اومد 🤕... جزای این قتل چی میتون ...

اون ادم هایی که اینکار هارو میکنن خدا بی جواب نمیزارتشون

ببین رفیق میخوای بزنی بزن...ولی یه طوری بزن که نتونم بلند بشم چون اگر بلند بشم یه طوری میزنمت نتونی راه بری😏
عزیزم بذار ی چیزی تعریف کنم ما ی همسایه داریم ک خانومه ی دختر ۷ساله داره دوباره حامله شد همش میگف ب ...

اره 

منم یکی دیگه دیدم 

ی مرده ۳ تا دختر داشته 

رفته ی زن دیگه گرفته ۲ تا دختر دیگه ب دنیا اورده زن دوم 

ی زن دیگه باز گرفته مرتیکه هووول😒✋🏻

این زن آخریه ی پسر براش اورده ک سندروم داونه ‌..!!

از آشناهامونه .. بخدا راسته جریان

اون ادم هایی که اینکار هارو میکنن خدا بی جواب نمیزارتشون

به هرحال خدا جوابشو داد اما ایشالا بازم خدا بهش یه پسر بده آدم یه بار به دنیا میاد دوس داره به آرزوهاش برشه

توخوب باش نزار خوبا تموم بشن❣️💞❣️
به هرحال خدا جوابشو داد اما ایشالا بازم خدا بهش یه پسر بده آدم یه بار به دنیا میاد دوس داره به آرزوه ...

خدا کنه

اره  منم یکی دیگه دیدم  ی مرده ۳ تا دختر داشته  رفته ی زن دیگه گرفته ۲ تا دختر دیگ ...

وقتی بخوای با قسمت بجنگی همین میشه دیگه 

حتما ب صلاح نیس پسر داشته باشه اینهمه اصرارشون برا چیه نمیفهمم

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256

شانس من توی فامیل یه دختر هم سن خودم نیست همش پسر....

2706