2733
2734
عنوان

چرا خانواده پدرم پسر دوست دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2544 بازدید | 80 پست
بگو مگه یوزپلنگ ایرانی هستید که میترسید نسلتون منقرض شه؟

حتما اگه دوباره گفتن میگم😅😅😅حالا همه ی جاریام پسر دارن چرا دست از سر ما بر نمیدارن خدا میدونه😝

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

خوب اخه اخرشم از دختر خواهش نمیکنن که به پسرشون بله بگه یعنی چی این رفتارا مگه همون پسرا رو زنایی که یه روز دختر بودن به دنیا نمیارن مگه همون مادر بزرگ خودش زن نیست و دختر نبود ه ؟

من بابام برادر زادمو که پسر هست رو خیلی دوست داره هم خواهر زادم که پسر هست ولی من نمیزارم کاری کنه دخترا دلشون بشکنه مجبورش میکنم کادو تولد دخترا بیشتر از پسرا باشه خوراکی خریدن و این جور چیزا  

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدربزرگ من جلو خودم گفت دختر ب درد نخوره و...استدلالشونم اینه دختر خرج داره شوهر دادنش دردسر داره و...دخترای خودش هیچی ب نوه هاشم تعیین تکلیف میکنه ک مثلا زودشوهر کنن خرج و مسئولیتشون بیفته گردن یکی دیگه. متنفرم ازشون حلالشون نمیکنم.بمیره ی فاتحه هیچ تف تو قبرشم نمسندازم

2731

در شان دختر سوره کوثر نازل شده.😍

کسی که بین دختر و پسر فرق بزاره نه مسلمان نه از انسانیت بویی برده.

اون دست زنانی که پسر دوستن به هویت زنانه خودشون توهین می کنن که پسر دوستن وگرنه زنی که خودشو دوست داشته باشه با این چیزا میونه ای نداره.

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
عزیزم بذار ی چیزی تعریف کنم ما ی همسایه داریم ک خانومه ی دختر ۷ساله داره دوباره حامله شد همش میگف ب ...

یکی ازآشتاهای ماهم یه دونه دختر داشت دوباره حامله شد دوقلو رفت سونو گفتن هردو دختره توی شیش ماه بود قاچاقی دکتر آورد خونه سقطش کنن نتونستن بعد حالش بدشد بردنش بیمارستان بچه ها دیگه ازبین رفتن ولی دکتربه زنه گفت میدونی یکی ازبچه ها پسر بود 

توخوب باش نزار خوبا تموم بشن❣️💞❣️
خانواده ی همسرم هم هی میگن وااای ایکاش پسر دار شید... آقا دوتا گل دختر دارم خدا رو شکر...نه پادشاهن ...

😂😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2738

طبق نوع کروموزوم این مرد هستش که جنسیت رو مشخص میکنه کاش این ادما اینو میدونستن کاش

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

وای من یه بار پسر عموم هی میگفت پسرا بهترن پسرا بهترن محکم زدم تو گوشش بیچاره تا سه ساعت تو شک بود

ببین رفیق میخوای بزنی بزن...ولی یه طوری بزن که نتونم بلند بشم چون اگر بلند بشم یه طوری میزنمت نتونی راه بری😏
یکی ازآشتاهای ماهم یه دونه دختر داشت دوباره حامله شد دوقلو رفت سونو گفتن هردو دختره توی شیش ماه بود ...

آیی....ب دست خودشون بچه معصوم خودشونو میکشن نمیگن خدا جواب کارهاشونو میده

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256
یکی ازآشتاهای ماهم یه دونه دختر داشت دوباره حامله شد دوقلو رفت سونو گفتن هردو دختره توی شیش ماه بود ...

حقش بود

ببین رفیق میخوای بزنی بزن...ولی یه طوری بزن که نتونم بلند بشم چون اگر بلند بشم یه طوری میزنمت نتونی راه بری😏
2706