2733
2739
عنوان

چرا خانواده پدرم پسر دوست دارن

2544 بازدید | 80 پست

خب من بگم که از خانواده پدری هیچ وقت رفتار خوبی نکردم

خب من یه داداش دارم ولی خانواده پدریم دوست داشتن پسرشون فقط پسر داشته باشه...من فقط ۷ سالم بود ولی میدیدم که مادربزرگم چطور به مادرم توهین میکنه من یه عمو دارم اون سه تا پسر داره مادربزرگم همیشه پیش ما تعریفش رو میکنه....وقتی اینجور چیزا رو میدیدم رفتارم با خانواده پدریم مخصوصا پدر بزرگم تغیر کرد...سرد رفتار میکردم...و یه بار وقتی 

مادر بزرگم به خاطر اینکه مادرم سه تا دختر به دنیا اورده تحقیرش میکرد...کلی باهاش دعوا کردم و جلوی همه بهش فحش دادم شاید الان بعضی ها بگن چه دختر بی حیایی ولی از نظر من حقشون بود...هیچ کس حرف نمیزد چون کسی از یه بچه ۸ ساله انتظار نداره این چیزا رو درک کنه...و از اون موقع یه مقدار بهتر شدن ولی من بازم ازشون متنفرم...پدرم تمام بچگیش رو هم کار کرد هم درس خوند تا اونا در ارامش باشن ولی اونا در جوابش فقط بهش توهین کردن و مادرم دم نمیزد...

تنها عضوی از خانواده پدریم عموی پدریم هست که ۱۰ ساله همسایه ما هستن و رفتار خوبی با ما دارن....و من دلیل تمام های این رفتارشون رو میدونم چون مادرم سه تا دختر داشت

هیچ وقت بین بچه هاتون فرق نزارید دختر هم انسان هست 

و گناهیی نداره

ببین رفیق میخوای بزنی بزن...ولی یه طوری بزن که نتونم بلند بشم چون اگر بلند بشم یه طوری میزنمت نتونی راه بری😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر هم یه موجود هست گناهی نکرده که به دنیا اومده

ببین رفیق میخوای بزنی بزن...ولی یه طوری بزن که نتونم بلند بشم چون اگر بلند بشم یه طوری میزنمت نتونی راه بری😏
2731
خانواده ی پدری منم اینطورین ولی بابام عاشق دختره،مادربزرگم همیشه به مامانم میگف به پسرت برس دخترتو و ...

حالا خوبه خودشون هم یه زمان دختر بودن یا دختر داشتن

2738
خانواده ی همسرم هم هی میگن وااای ایکاش پسر دار شید... آقا دوتا گل دختر دارم خدا رو شکر...نه پادشاهن ...

همین دیگه من حالم از این جور ادم ها بهم میخوره

آره اتفاقا الان که همه پسرا زن گرفتن به پدر مادرشون محل نمیزارن میگن کاش دختر داشتیم😂

😅😅😅

عزیزم بذار ی چیزی تعریف کنم

ما ی همسایه داریم ک خانومه ی دختر ۷ساله داره دوباره حامله شد همش میگف بچه پسر بشه پسر بشه پسر بشه

خلاصه رفت سونو بهش گفتن احتنال زیاد بچت دختره

اونم ناراحت شد رفت قرص خورد بچه بیفته

بعد ی مدت دوباره رفت سونو بهش گفتن بچه پسر بوده سونو قبلی اشتباه کرده و بچه پسر بوده ولی بخاطر قرص هایی ک خورده بچه مرده و باید بندازیش 

این کاملا واقعیه و برا همسایه ما اتفاق افتاد

کوردم😃این لینک واسه صحبت دو طرفه🤨🧐https://abzarek.ir/service-p/msg/1289256
عزیزم بذار ی چیزی تعریف کنم ما ی همسایه داریم ک خانومه ی دختر ۷ساله داره دوباره حامله شد همش میگف ب ...

واقعا برای اون بشر متاسفم

2706