2733
2734
عنوان

سلام بیاین که نمی دونم چی کار کنم😦😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود  چند ثانیه یخ بگذارید، بعد بلافاصله پارچه قرار بدید آنچه ک طبیعی ست نیازی به نگرانی ندار ...

من خیلی از شما خوشم میاد بانو جان 🙈🙈🙈🙈😘😘😘😘😘💞💞💞💞

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
شیر خشک برای چی میخوری 😍😍😍 چه مارکی خوشمزه هستش منم بخرم بخورم 😂😂😂 برای نی نی خریدی خودت میخ ...

ولی یه مارک دیگه برای نستله قبلا میخریدم خوشمزه تر بود

البته این اصلا مخصوص باز کردن اشتهاس

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2728
برای خودم خریدم عاشق شیر خشکم، نی نی ندارم که😅 الان اینو خریدم 

عهههه من فک کردم نی نی داری خودت میخوری 😂😂😂😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈

مزه آهن نمیده 🤢🤢🤢

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
من خیلی از شما خوشم میاد بانو جان 🙈🙈🙈🙈😘😘😘😘😘💞💞💞💞

سلام عزیزم، ای جان 

محبت دارید نازنینم، صدالبته که لطف و مهر شما رو میرسونه، ممنونم ❤❤😘😘 

عمرتون نیک 🌹🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2738
ولی یه مارک دیگه برای نستره قبلا میخریدم خوشمزه تر بود البته این اصلا مخصوص باز کردن اشتهاس

آها من اشتهام باز هستش 🤪🤪🤪

نسترن؟؟؟ 

عهههه من فک کردم نی نی داری خودت میخوری 😂😂😂😂😂😂😂🙈🙈🙈🙈 مزه آهن نمیده 🤢🤢🤢

نهههه عاشقشم

خیلی خوبه

آهن چیه مزه ی بهشت میده🤤🤤🤤🤤

شوهرم کجا بود که نی نی داشته باشم😂😂😂😂

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

وای یاد نامزدیم افتادم که همسرم اومد دنبالم بردم خونه خودشون رفتم اتاقش لباس عوض کنم یه دفه اومدتو اتاق محکم لبمو گ ا ز گرفت چنان باد کرده بود. همه سر سفره منتظربودن هرچه رژ زدم هرکاری کردم نشد مجبور شدم همونجوری اومدم کسیم به روم نیاورد😀😀😀😀😀

2706