2733
2734

مگه مردا بچه میتونن نگه دارن؟

یا شایدم اصلا مهریه رو درقبال حضانت بچه ببخشیم ولی بچه خودش نمونه پیشمون 

یا بزرگ بشه بره پیش باباش 

دوستان به نظر من وقتی میدونید شوهرتون بچه نگه دار نیست مخصوصا که مادرش هم بچه نگه نمیداره پس بیخود حق و حقوق تون رو برای حضانت بچه ندید بره .برام واقعا سواله کسانی که تجربه ئدارن بیان بگن ببینم چرا واقعا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مادرنشدم و اوایل خیلی دراین موارد نظر میدادم مثلا میگفتم چرا بچه رو میگیرن این بچه ی همون باباست و این حرفا

ولی ازیه جایی به بعد که عقلم بیشتر رسید باخودم عهدبستم تا مادرنشدم قضاوت نکنم

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️

مرد نمیتونه نگه داره زن دوم ک میتونه نگه داره

همین چند وقت پیش یه نامادری تاپیک زده بود جلو پسر شوهر نون ماست گذاشته 

اخه کدوم مادری دلش میاد 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

حس مادری واینکه من به شخصه میدونم اگه خدای نکرده کارم به جدایی برسه نمیتونم بدون بچم واینکه همسرمم نمیتونه مراقبت کنه ازش ،نامادری هم که بیاد اگه فرشته باشه  بازم مثل خودم دلسوزبچم نیست

اره حق حضانت باید جز شروط ضمن عقد باشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

والا بعضی مردا اینقدر خرن ک نوزاد شیرخوار از مادر جدا میکنن میبرن میدن مامان خودشون نگه داره .. اون بچه حتی جون هم بده نمیدن مامان خودش ببینتش حتی . من سه چهار تا مورد اینجوری دیدم ..هنوز ظالم ندیدی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

مادراست دیگر  😔😔😔تواین مواقع مادرشوهر خواهرشوهر دایه مهربون ترازمادرمیشن میگن بچتو خودم بزرگ میکنم

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

یه مادر واقعی از بچش نمیتونه یه روزم دور بشه

این مادرایی که فقط دنبال پولن میشن یکی مثه مادر من 

انگار نه انگار بچه ای داره

حساسیتی که مازنها به خاطر وابستگی به بچه هامون داریم باعث میشه مردا ازین نقطه ضعف مون سواستفاده کنند و به جاش حق و حقوق مون رو بپیچونند وگرنه مردا از خداشونه بچه رو بدن بهع ما برن دنبال عشق و حالشون.واقعا غیر از اینه ؟کیا مثل من فکر میکردند و پای عمل که رسیده شوهرشون خودش بچه رو داده؟

2706