2737
2739
عنوان

میخوام شغل دوم داشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 24 پست
مثلا سه روز در هفته باشه یا پنجشنبه جمعه نباشه

یه سری مغازه ها فروشنده نیم وقت میخوان یا کارتو خونه بگیر مثل ادمین کانال یا اینستا

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
چه جوری

من عمده فروشم میتونی با قیمت پایین از من خرید کنی و ببا قیمت بالا بفروشی

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور باید ادمین اینستا شد من تواین موندم چندروزه دارم فک میکنم🤦‍♀️

مثلا یه شرکت یا برند اگهی میده که یه نفر اینستاشونو اداره کنه ولی باید بلد باشی براشون پست درست کنی چندتا نرم افزار ادیت بلید بلد باشی و از این جور چیزا

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2728
اهان اسونه بنظرت؟ 

اره خوبه ولی خوب اول باید اعتمادشونو جلب کنی بعد دیگه هر وقت خواستی پست درست میکنی و میزاری 

چطور پیداشون باید بکنیم خخخ اگهی میزنن🤦‍♀️😂

اره اگهی میزنن تو دیوار یا ای استخدام نگاه کن

2740
گلم چی میفروشی؟؟

پادری عروسک روسی رومیزی سبد تریکو

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره