2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین کمک

1533 بازدید | 9 پست

خواهری دارم که خیلی زیباست اما مث اینکه بختش رو بسته باشن نه کسی براش میاد اگه هم بخواد کسی معرفیش کنه قبول نمیکنه، بعد دچار توهم شده حالت روحی روانی درستی نداره همش میگه من با جراح ازدواج میکنم تو خواب دیدم زندگیمون رو خراب کرده همش گریه میکنه افسرده شده مشکل بزرگش موهاش هست موهای زرد و بلندی داشت اما کم کم موهاش ریخت و کم پشت شد از ناراحتی موهاشو پسرونه کوتاه کرد و الان میخواد با موزر برقی از ته بزنش میگه من ازدواج نمیکنم تا موهام بلند شه احساس میکنیم دیوانه شده نمیدونم طلسم شده نمیدونیم تو رو خدا چکار کنیم ؟ مشاور میگه بستریش کنید بیمارستان 

واای😔😔😔😔

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738