2737
2739
عنوان

سرویس خواب نوزاد سفارش دادم+عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1965 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی خیلی خیلی خوشگله مبارکش باشه.دعا کن پولش جور شه منم یدونه کمد بتونم بخرم.چقدر شد همشون

ممنون عزیزم

انشالله میخری

من فقط کمد سادشو سفارش دادم با تختش شد ۶ تومن

کمد سمت راستی ک ویترین داره رو نگرفتم چون جاشو ندارم

پیچ قفلی یعنی چی عزیزم

جاهایی که پیچ مکنن تختو فقط با ی پیچ باز و بسته میشه من اونجا 3سال پیش ذوق کردم چه باحاله و...

یبار اسباب کشی کردم بخدا همش در اومد داغون شد

ستشم تقریبا عین برا شماست

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2738
زندگی های خودمون با اینجا و جامعه رو مقایسه میکنم انقد متعجب میشم😁 ما ن سیسمونی میگیریم ن سرویس خو ...

من سیسمونی گرفتم ، اما در حد نیاز

یه کمد پر لباس نکردم که همشون کوچیک بشن بمونن تو کمد

کم کم براشون میخریدیم

الان بچه سومم نمیخریم دیگه لباسای خواهر بزرگشو میپوشه😅

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
ممنون عزیزم انشالله میخری من فقط کمد سادشو سفارش دادم با تختش شد ۶ تومن کمد سمت راستی ک ویترین دا ...

مبارکش باشه خیلی نازه بچت پسره یا دختره

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
تازه سفارش دادم چه رنگی باشه بهتره؟؟؟ میتونم عوضش کنم

طلایی قشنگه ولی سفید خاکستری خیلی نازه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706