2733
2739

دیشب با شوهرم مادرشوهرمو بردیم دکتر و ب کسی هم نگفتیم که نگران بشن .حالا جاریم اومده میگه چرا منو خبر نکردی چرا منو نبردید با خودتون منم گفتم مگه میخاستیم بریم پیک نیک که ببریمت تو که با مادرشوهر میرفتی بیرون مگه بمن میگفتی که من همه چیزه زندگیمو بگم .طلبکاره که چرا همه چیز زندگیمو بهش نمیگم .کفرمو در اورده سر هرچیزه کوچیکی ازم طلبکاره 😑😑😑چکار کنم؟گفتم حالا دفعه دیگه تو ببرش دکتر اخه مسابقس مدال طلا میدن

ببین مادرشوهرت چ کار خوبی کرده ک همچین عروسای خوبی گیرش اومده ماشالله ❤❤❤😘😁

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ار هین به بعد بهش بگو و بعدم بگو بیا مادرشوهر تحویل خودت خودت ببرش دکتر😐

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2731

مدال طلا 

مادر شوهر 

آخ جون 😂😂😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

😂

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2738
ار هین به بعد بهش بگو و بعدم بگو بیا مادرشوهر تحویل خودت خودت ببرش دکتر😐

هرکاری من برای خانواده شوهر بکنم انقد اون کارو میکنه که کار من از چشمشون بیفته همش در رقابته خستم کرده

همین که از الان به بعدم بهش نگی حسابی جررررر میخوره  ستاد ایجاد کانال بین جاریان کشور😁😁😁

😂😂😂😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎
2706