2737
2739

من تازه نامزد کردم دلم میخواد بدونم چیکار کنم ک رابطمون بهتر بشع؟؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

حرمتارو حفظ کن . 

سیاست داشته باش 

اعتماد بنفس

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حرمتارو حفظ کن .  سیاست داشته باش  اعتماد بنفس

خب همه میگن سیاست این سیاست چیه من موندم😅🤣🤣

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
حرمتارو حفظ کن .  سیاست داشته باش  اعتماد بنفس

بیلبیلک ینی چی

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من الان یه بیشعوری کردم رفت تو قیافه😶😶

بیشعوری نکن شما هیچوقت

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

زیاد از حد محبت نکن و خودتو وابستش نشون نده

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738

الان زمان بهتر شدن رابطه نیست نامزدی گذاشتن برای آشنایی و شناخت و....سعی کن بدون تعارف و رک همه چی بپرسی و بشناسیش و خودتو هم کامل به اون بشناسون. چون بعد ازدواج خیلی چیزای از نظر تو کوچیک وبی اهمیت زندگی جهنم میکنه🌹

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
بیلبیلک ینی چی

دقیق نمیتونم بگم چیه ولی هر چی ک گوگولیه 😬

ولی نی نی سایتیا همه ب یه منظور دیگه میخونن بیلبیلکو🥴🥴😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

محبت.احترام.لج نکن.

البته ما دوساله ازدواج کردیم تازه بعددوسال دارم میفهمم چجوری رفتارکنم اوایل که همش دعوا داشتیم همش لج و لجبازی اونم بیشتر من 

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706