2733
2739
عنوان

مادرشوهرم خیلی زرنگه 😁😁

559 بازدید | 32 پست

شوهرش یعنی پدرشوهرم همه کاری براش میکنه ظرفم میشوره جارو میزنه کلا زن ذلیله ولی پسراشو ی جوری بار میاره ک دس برسیاه سفید نزنن شوهر من همیجوره 

هیچکاری برا من نمیکنه حتی الان ک باردارم ولی حالا یه چیش خوبه میگه نمیخواد خودتم بکنی ولش بکن 

حالا پسرم دوسالشه هرکاری بش بگم برام میکنه هرچی بگم بیار میاره بگم اینو بزار اونجا میزاره مثلا سبزی میسینم پاک میکنم میاد کنارم میشینه پاک میکنه 

بعضی وقتا میگم نکنه کارم بده ☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر شوهر من دقیقا برعکس مادر شوهر شماست

شوهرش تو هیچی کمکش نمیکرد و نمیکنه

اونم ب پسراش از بچگیشون گفته شیرمو حلالتون نمیکنم اگه به زناتون تو خونه کمک نکنید

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببخشید اسی 

خانوما همین الان به بچم 24روزشه شربت دل درد دادم بعدش شیر دادم همشو بلا اورد خیلی نگرانم چیکار کنم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

عزیزم کارت خوبع

چرا طوری باید پسرامونو  تربیت کنیم ک فکر کنن زن یعنی کلفت؟

پسرت حتی ازدواج هم نکنه یاد میگیره کاراشو انجام بده حتی بره خوابگاه . یا سربازی. 

نمی دونم چرا فکر میکنن آشپزی و ... اینا فقط مختص زن هاس

بهترین آشپزها مردهان برنده مسابقه های خوب شدنه

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

چه بکن بکنی شد 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

کار خوبی میکنی بذار یاد بگیره که اگه تو کار خونه کمک کنه هیچ ایرادی نداره و در اینده هم جبهه نگیره واسه زنش.پسر منم گردگیری میکنه،جارو میکنه تازه بعضی وقتا میره پای سینک دست بشوره اگه ظرف باشه واسم میشوره. چهار سالشه منکه تشویقش میکنم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
بزن تو دهنش

شپلق نگفتی ؟؟!!!!!!🤔🤔🤔

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706