2733
2734
عنوان

باشوهرم سرخواهرشوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 50 پست

اگه مخاطب مامان وبرادرش بودن 

خوب طبیعیه خواهرشو مثال بزنه ک ملموس تر هس

بعد شما با شخصیت تر وپاک ترین؟ اینو کی تعیین میکنه؟ 👀

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حق با شماست

همون لحظه به شوخی گفتم مگه من چمه که به شیوا بره..اونا هم خندیدن😔 جدی میگفتم از فردا برام پرمیکردن حسادت داره

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
2740
خب مث خودشم نگفته ینی خودشم بدذات میدونه.؟؟؟ من بودم میگفتم اگه ب عمش بره ذاتش خوب میشه اگه ب مامان ...

بچه م دختره..خواسته مثلا زن مثال بزنه

بسان رود که در نشیب دره سر به سنگ ميزند رونده باش ... اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش.
همون لحظه به شوخی گفتم مگه من چمه که به شیوا بره..اونا هم خندیدن😔 جدی میگفتم از فردا برام پرمیکردن ...

حالا به شوهرت چی گفتی ؟اون چی گفت

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

خدااا هرچی مادرشوهر و خواهرشوهرر دو بهم زنه از رو زمین برداره 

میشه برا اینکه ب امید خدا زودتر عروسی بگیریم بریم خونه ی خودمون صلوات بفرستین    متأهل و متعهد   فداتبشمممم که هم جانیوو جانانی

کاملا بیخود دعوا کردید سعی کنید یه مقدار منطقی باشید و هر حرفی را به منظور نگیرید

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
خواهرشوهر من یبار گفت بچه هات خیلی مهربونن ذاتشون خوبه بعد خندید گفت بخ عمه شون رفتن😐 منم خندیدم دل ...

خواهرشوهر بگه به من رفته..فرق میکنه..تااینکه شوهر بگه به خواهرم رفته

بچه م دختره..خواسته مثلا زن مثال بزنه

عزیزم سخت نگیر اقایون کلا میخان ی حرفی زده باشن این چیزا ارزش دعوا و ناراحتی نداره اینایی هم ک الان میان اینجا نظر میدن همه با خانواده شوهر مشکل دارن از رو تجربه خودشون حرف میزنن شما ببین اگه شوهرت اهل تیکه انداختنه ک ب دل بگیر وگر نه الکی خودتو ناراحت نکن .

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706