2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه حساسی بزن

عه

همه باید بزنن حساس غیرحساس نداره که

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2738
سلام من هفت ماهه کرونا اومده ماسک استفاده نکردم خخ فقط بایستی دستاتو هر سری که بیرون میری بشوری  ...

چه ربطی داره عزیزم همون اولم که این نظر رو دادن که ماسک لازم نیس کاملا اشتباه گفتن ماسک خیلی لازمه یکی داشته باشه حرفم بزنه انسان میگیره

سلام من هفت ماهه کرونا اومده ماسک استفاده نکردم خخ فقط بایستی دستاتو هر سری که بیرون میری بشوری  ...

ببخشید دخالت میکنم عزیزم کی گفته فقطططط باید دشت شست؟؟ اتفاقا سرایت بیماری از راه وسیله و دست و... خیلی کمه و عمده انتقالش تنفسی هست ماسک مهمتر از دستکش هست 

حالا خودتون میخاین ماسک نزنید موردی نیس ولی بقیه رو اشتباه راهنمایی نکنید 

2706