2733
2739
عنوان

دعا در حق دیگران

222 بازدید | 32 پست

دوستان عزیز گره ای به کارم افتاده که فقط خدا میتونه کمک کنه ختم 1400 صلوات گذاشتم ازتون خواهش میکنم تو فرستادنش کمکم کنید حتی شده یدونه شاید نفس شما حق باشه و خدا کمک کنه منم برای حاجت تک تکتون ایت الکرسی میخونم خدا انشاالله حاجت رواتون کنه

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۴ تا حاجت روا بشین التماس دعا 

ممنونم لطف کردین براتون ایت الکرسی میخونم ان شاالله حاجت روا بشین  

١٤تا برات فرستادم عزيزم حاجت رواشي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
من ۱۰۰ تا بیشتر نمی تونم بفرستم شرمنده عزیزم 

200تا میفرستم.انشاالله گره گشا بشه

2738
١٤تا برات فرستادم عزيزم حاجت رواشي 

من صدتا صلواتش را براتون به عهده میگیرم برای تقرب به حق و برای سلامتی و ظهور امام زمانم ع. شما هم برای رفع مشکل من دعا کنید. ببخشید بیشتر از این تعداد برنداشتم چون خودمم ذکر دارم میترسم نرسم ادا کنم. 🌹

من صدتا صلواتش را براتون به عهده میگیرم برای تقرب به حق و برای سلامتی و ظهور امام زمانم ع. شما هم بر ...

منم 100 تا میفرستم ان شاءالله ب حق محمد و آل محمد گره از کارت باز بشه و دلت شاد بشه

منم یه گرفتاری بزرگی دارم خیلی محتاج دعام با دل شکستت از ته دلت منم دعا کن😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706