2737
2734
عنوان

به نامزدم محل نمیدم تا دق کنه🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 74 پست
دلت خیلی پوره...

نه اتفاقا، دل من پر نیست. ولی حرف شما خیلی حرص درآر بود. سایه ی سر، صرفا مردی به اسم شوهر نیست، شخصیه که باهاش احساس آرامش کنی.وقتی آرامش نباشه، تنهایی ارزش داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر بد خب چرا همین اول کاری طلاق نمیگیری زندگی با چنین ادمی ک از الان کم توجه بهت تنوع طلبم هس سخته

توجه اون برام مهم نیس ولی اجازه نمیدم مفت مفت بره میگم نابود شه یجوری که داغش به دل مادرش بمونه .دختر مردمو اذیت کنه .بنظرم این یجور ایثاره

2740
بنظرت تاثیر داره ؟

نه اصلا. اول راه جدا شو وقتی نمیخادتت چرا انرژی میذاری وقت خودتم هدر میدی؟ جداشو تو ارامش زندگی کن

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
قدر این که یه مرد بالا سرشه و...

عزیزم با این فکرت وهل کدوم شهری؟

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

عزيزم چرا نميري مهرتو اجرا بزاري؟ توقيف اموالش كني. نفقتم بزاري اجرا . اينكه نشستين اون بره درخواست طلاق بده اونم واستاده شما اقدام كني. اگه واقعا قيد اين زندگي رو زدي برو با ي وكيل حرف بزن و بگو مهرتو ميخواي بزاري اجرا. درخواست طلاق نه هااا فقط اجرا گذاشتن مهريه . البته اگه عندالمطالبه باشه