2737
2739
عنوان

خانواده م باعث خجالتم میشن

456 بازدید | 18 پست

من هرچی از مامان و بابا و خواهرم بگم که چه کارایی میکنن خجالت میکشم کم گفتم

بخدا همش یا باهم دیگه بلند حرف میزنن یا دعوا میکنن داد و بیداد میکنن مخصوصا مامانم و خواهرم 

همش صداشون تو حیاط میره انقد از همسایه ها خجالت میکشم هرچقدر بگم کم گفتم 

اونروزی داشتم با مامان دانش اموزم حرف میزدم انقدر بلند دعوا میکردن داد و بیداد میکردن بخدا اب شدم از خجالت تازه تو اتاقم بودم در اتاقمم بسته بود 

الان داشتم با دوستم حرف میزدم انقد مامانم بلند و وحشتناک میخندید دوستم میگفت صدای کی میاد اینجوری میخنده از خجالت گفتم صدای تلویزیونه😔😔😔

نمیدونم چرا اینجورین من خودم ادمی ام که صدام بلند نمیشه اصلا خودشم خیلی ب سر و صدا حساسم خیلی اذیت میشم 

خرچقدررر هم بهشون میگم فایده نداره 

تازه این فقط یه دلیله ک باعث خجالتم میشن 

اصلاااا تو لباس پوشیدن سلیقه ندارن کر و کثیف نیستنا ولی با سلیقه لباس نمیپوشن یا مثلا میریم یجا بیرون دعوا میکنن یا با لحن بد باهم حرف میزنن اصلا دیگه روم نمیشه باهاشون برم بیرون

بعدشم راجع ب خونمون بابای من پول داره که بره یجای بهتر یه خونه نوساز بگیره ولی اومدن تو این خونه ای ک نزدیک هفتاد سال ساخته حالم بهم میخوره ازین خونه و این محله

هرچقدددر هم میگم بهشون فایده نداره

الان در و پنجره ی اتاق من درستو حسابی نیست یدونه کولر ندارم زمستونا اتاقم گرم نمیشه 

بعدشم انقد داخل خونه و حیاط شلخته و بهم ریختس که نگو . دوتا اردک تو حیاط نگه میدارن صدا و بوی بدشون دیوونه میکنه ادمو. 

بخدا روم نمیشه بذارم یدونه خاستگار بیاد تو این خونه.

خیلی اعصابم خرده خیلی 

ایکاش پول داشتم خونمو ازشون جدا میکردم راحت میشدم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

تن صداشون بلنده دیگه

سلیقشونم لابد با تو فرق داره تو لباس

بنظرم حرفت درست نیست

راجع به محل زندگی تاحدودی حق داری ولی نمیشه کسی رو مجبور کردحتما اون خونه رو دوس دارن

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ب اتاقت برس با پول خودت پس انداز کن و اتاقتو لاکچری کن خواستگار ک اومد سلیقتو از اونجا میفهمه هرچند صدف خیلی مهم نیس مهم مروارید داخلشع🌹

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2731
باهاشون حرف زدی؟ خواسته هاتو گفتی؟ـ

هزاربارر هزار بار 

خیلی معمولی رفتم صحبت کردم 

با گریه گفتم با التماس گفتم 

با عصبانیت گفتم 

ینی هررجوری به هر طریقی حرف زدم باهاشون اصلا انگار داری با دیوار حرف میزنی 

زندگی و اینده ی منو خراب میکنن با این کاراشون

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2738
چی بگم عزیزم 💚💜 دعا میکنم زودتر مستقل بشی 💝

ممنونم عزیزم

خیلی ب اتاقت برس با پول خودت پس انداز کن و اتاقتو لاکچری کن خواستگار ک اومد سلیقتو از اونجا میفهمه ه ...

اصلا روم نمیشه بذارم یکی بیاد این محله و این خونه رو ببینه 

با بابات تنها صحبت کن باباها حرف دخخراشون زمین نمیندازن

خیلی گفتم بهش اصلا فایده نداره 

اخرشم ناراحت میشن که تو چرا شیوه ی زندگی مارو قبول نداری

خیلی گفتم بهش اصلا فایده نداره  اخرشم ناراحت میشن که تو چرا شیوه ی زندگی مارو قبول نداری

اگه فقط بتونی خونه رو ببری یه محله خوب طبیعتا تو رفتار و پوشش خانواده ات تعثیر میزاره فقط ازشون بخواه خونه رو عوض کنن سخته ولی شدنیه

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
خیلی گفتم بهش اصلا فایده نداره  اخرشم ناراحت میشن که تو چرا شیوه ی زندگی مارو قبول نداری

فایده نداره منم خیلی تلاش کردم بذتر طلبکار شدن‌. الان میگم ی چند سال تحمل میکنم بعدش ازدواج میکنم راحت میشم.باهاشونم دیگه مسافرت و بیرون و...نمیرم ک حرص نخورم

2706