2737
2734
عنوان

پریودی بدون خون !

1884 بازدید | 33 پست

بچه ها من چند روز پیش درد وحشتناک پریودی داشتم اما اصلا خونریزی نداشتم فقط ترشح قهوه ای داشتم ببخشیدها

من چند ماهه اصلا خونریزی‌نداشتم نمیدونم چم شده حتی نوار هم  نخریدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خواهر شوهر من همیشه اینطوره از اول بوده اما اگه شما تازگی اینجوری شدین ی سر برو دکتر زنان

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2740
متاهلی؟؟؟ اگه متاهلی ممکنه باردار باشی  در هر صورت دکتر لازمی

عهههههههههههه داشتم اتفاقا بهت فکر میکردم سلام چطوری خوت  خویی  بولت خوعه😂💚😉

هزار مرتبه خواندم دعا میان قنوت خدا کند که نباشد کسی دچار کسی ♥️♥️♥️🥀

منم این ماه فقط دو روز پریود شدم اونم روز اول ترشحات قهوه ای تیره بود بعدشم خیییلی کم خون غلیظ! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
متاهلی؟؟؟ اگه متاهلی ممکنه باردار باشی  در هر صورت دکتر لازمی

سلام   خدا برادرتونو بیامرزه و دلتون همیشه شاد باشه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706