2733
2739

سالها جای بد و بی امکانات و دوافتاده باشوهرم زندگی کردم 

به امید روز خوب 

الان شوهرم که اصالتش روستاییه بش پیشنهادکار تهران دادن 

دم  رفتنی

بش گفتم سه روزه بالا سرمن موقع سر کار رفتن صدا میکنی میری دسشویی بیدارم کردی 

شروع کرد فحاشی رکیک و اینکه تو لیاقت من نداری باسگ زندگی کنم از تو بهتره 

لطفا بگید .این شوهر چشه و کدوم مقصریم

بگو اوكي تو خوبي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

گفت تو ببخشید گوه منم نیسی

مگه نگفتی تهران تهران 

اینم تهران (هنوز نرفتیم )

ادم نشدی ارزومه خودکشی کنی یا سرزان بگیری بمیری خوشحال و راحت شم 

اینارو بهم گفت که گفتم چرا بیدارم کردی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب پس چطوری بره سرکار؟همسر منم ۵ونیم بیدار میشه هم من از صداش بیدار میشم هم بچم.نمیشه که هرچقدرم رعا ...

بالای سرم فین میکنه بلند

میتونه بره توالت توی حیاط

بعدشم مگه چقد حرف بدی زدم که بگه طلاق ؟!

حالا که وضعش داره خوب میشه 

خب پس چطوری بره سرکار؟همسر منم ۵ونیم بیدار میشه هم من از صداش بیدار میشم هم بچم.نمیشه که هرچقدرم رعا ...

ولی برعکس من اصلا نمیفهمم کی میرن شوهرمنم ساعت6دیگه خونه نیست میدونه اگه بیداربشم بعدخوابم نمی‌بره وسردرد میشم.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

شاید بد گفتی شاید اون انتظار نداشته که انقد ناراحت شی ولی حواست باشه بعضی ادما ظرفیتشون کمتره.مواظب باش.زودم بچه دار نشو اگه نداری!اولویتت خودت باش.یعنی به جسم و روحت خیلی برس.اعتماد بنفس و...

من همین یه دونه ام!
سوالم اینه چشه ؟ ایا واقعا مساله اینه که چرا گفتم بیدارم کردی یا.....؟!

نمیدونم احساس میکنم جوگیر شده ولی ببخشیدا چقدر بی تربیته همسرت خیلی اعصابم بهم ریخت احساس میکنم داره خودشو گم میکنه فکر میکنه داره میاد اینجا واسش ریختن میدونی عزیزم یه کاری کن اقتدارتو حفظ کن چرا جوری رفتار کردین که به خودش اجازه جسارت میده به حضرت زهرا قسم من شوهرم بهم بگه بالا چشت ابرو جررش میدم چه برسه به این حرفا

2738
سوالم اینه چشه ؟ ایا واقعا مساله اینه که چرا گفتم بیدارم کردی یا.....؟!

گلم شما قطعاً همسرتونو بهتر از دیگران میشناسی  میتونی تشخیص بدی از چی ناراحته که اینطوری عکس العمل بدی نشون داده،شاید انتظار داره شما صبحها بدرقه اش کنی،...

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
نمیدونم احساس میکنم جوگیر شده ولی ببخشیدا چقدر بی تربیته همسرت خیلی اعصابم بهم ریخت احساس میکنم داره ...

الان چا کار کنم سفرو برم ؟

دوتامون نشسم 

دعواراه انداخت

الان موندم بی جنبه س برم 

یا بی جنبه نیس من بد برداشت کردم 

چه کنم‌؟؟؟؟؟؟خوشی به دهنم‌تلخ کرد دارم گریه میکنم 

گلم شما قطعاً همسرتونو بهتر از دیگران میشناسی  میتونی تشخیص بدی از چی ناراحته که اینطوری عکس ال ...

من طبق شناختم معتقدم چون روستایبه و من باش تو روستاها اومدم پول جمع کنه و امتیاز .الان داره میره شهر بزرگ حس میکنه منو طلاق بده زن بهتر بگیره براش ریخته 

من خودم شهری ام یه عده از فامیلام هم تهرانن

ولی اون ....این جوریه رفتارش

الان چا کار کنم سفرو برم ؟ دوتامون نشسم  دعواراه انداخت الان موندم بی جنبه س برم  یا ب ...

بیا به نظر من بیا نذار تنها بیاد ولی وقتی اومدین همون روز اول بگو بگو تا حالا حرمت نگه داشتی حرمت نگه داشتم اگه بخوای پاتو از گیلیمت درازتر کنی چنان بلایی سرت میارم اون سرش ناپیدا بگو تا حالا پشتت بودم حمایتت کردم حالا واسه من آدم شدی با قیمت سکه باید روزی بیست بار دستای منو ببوسی اسکول