2737
2739

بچه ها ما دومدل قهوه داریم یکی قهوه ی فوری یا همون نسکافه اس  که باید با ابجوش مخلوط بشه و اماده اس یکیم قهوه هایی که نیاز به دم کردن دارن .حالا خوده این قهوه های دم کردنی سه نوع دارن،قهوه ترک ،قهوه اسپرسو ،قهوه فرانسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قهوه ی ترک قهوه ایه که اسیاب شده و دونه هاش ریزه ان .این قهوه رو باید تو قهوه جوش دم کرد به این شکل که به ازای هر فنجون اب سرد که داخل قهوه جوش میریزید یه قاشق چایخوری قهوه و همونمقدار شکر اضافه میکنید میذارید رو شعله و صبر میکنید که از بغل ها شروع به حباب زدن کنه،اصلا نباید جوش بیاد یا سر بره حواستون باشه.بعد اون خامه قهوه رو که روش مینده ته فنجون میریزید و روش قهوه رو میریزید .میتونید با شیر هم درست کنید 

اینم قهوه جوش مخصوصش

خود این سه تا هم باز زیر شاخه دارن لاتی امریکانو و... من همه مدل قهوه میخورم ولی ترک و اسپرسو رو بیشتر میپسندم

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

قهوه اسپرسو ،دونه های درشتتری  داره و با دستگاه اسپرسو ساز یا موکاپات درست میشه.موکاپات سه تا محفظه داره تو اولی اب دومی قهوه میریزیم و میذاریم رو شعله تا عصاره ی قهوه وارد محفظه سوم بشه 

اینم موکا پات

2706