2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه شوهر بچه آدمه که چِکِش میکنید 🤔

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

اره برنامه رو با گوشی خودت نصب میکنی ولی بجای شماره خودت شماره همسرتو میزنی گوشیش باید دستت باشه ک کدی ک میاد رو بزنی و پیامو پاک کنی ک نفهمه

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
2738
میشه یکم بیشتر توضیح بدی 

ببین برنامه مای ایرانسل رو دانلود کن رو گوشی خودت

یوقت که گوشی شوهرت دستت هست شمارشو بزن تو مای ایرانسل یه کد میره واسه شوهرت کد رو بزن و وارد برنامه بشو بعد میتونی اس ام اس کد رو پاک کنی

بعد توی برنامه میتونی پرینت اس و زنگاشو بگیری

همون___delbar___هستم تعلیق شدم😑🤦‍♀️
آخه چن بار شماره ج.نده پیدا کردم میخوام ببینم داره چه غلطی میکنه

موضوع اینه که چند نفر هم راهنمایی کردن

یعنی همه این کار رو انجام میدن و اصلا بد نمیدونن

ان شاءالله که چیزی نیست💜

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اره برنامه رو با گوشی خودت نصب میکنی ولی بجای شماره خودت شماره همسرتو میزنی گوشیش باید دستت باشه ک ک ...

پس باید وقتی خوابه اینکارو بکنم و ی سوال اینکه اون نمیفهمه که چیزی؟؟اگه بفهمه خیلی بد میشه

پس باید وقتی خوابه اینکارو بکنم و ی سوال اینکه اون نمیفهمه که چیزی؟؟اگه بفهمه خیلی بد میشه

ن نمیفهمه فقط باید پیامو پاک کنی ک نبینه

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
2706