2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۲هفتس عمل کردم فعلا ورم داره ویکم کبودیم مونده

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2728
چه خوب, خوشبحالت   عکس بدون چسب نداری بفرستی

ن چون روزی ک گچ رو برداشت نشد عکس بگیرم دیروزم ک رفتم واسه تعویض چسب دروم اومد باز یادم رفت عکس بگیرم. الانم چون یکم ورم داره میترسم تو ذوقم بخوره فعلا عکس نمیگیرم😅

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
ن چون روزی ک گچ رو برداشت نشد عکس بگیرم دیروزم ک رفتم واسه تعویض چسب دروم اومد باز یادم رفت عکس بگیر ...

دردم اومد

ن چون روزی ک گچ رو برداشت نشد عکس بگیرم دیروزم ک رفتم واسه تعویض چسب دروم اومد باز یادم رفت عکس بگیر ...

ایشالا که بهترین میشه  , عزیزم بیهوشی ترس نداشت؟ من فوق العاده از بیهوشی میترسم

2738
ایشالا که بهترین میشه   , عزیزم بیهوشی ترس نداشت؟ من فوق العاده از بیهوشی میترسم

ممنونم. ن عزیزم اصلا تا بیهوشی رو زدن ۳۰ثانیه بعدش بیهوش شدم عمل هم کلا ۱ساعت طول کشید کلا ۴ساعت توی کلینیک جراحی بودم خیلی راحته اصلا هم درد نداری فقط مراقبتش سخته اونم بیشتر واسه کسیکه بچه کوچیک داشته باشه مث من😩ایشالا تو هم بسلامتی عمل کنی وزیباترشی😍🙏

میترسم به هوش نیام..   , بعد از کرونا نترسیدی رفتی؟ من فوق العاده ادم ترسویی ام    

چون بعد از۳سال تلاش بالاخره اوکی دادن عمل کنم باید دست بکارمیشدم گفتم تا پاییز نیومده ودوباره اوج نگرفته سریع عمل کنم. خداروشکر بخیر گذشت

ممنونم.. همش میگم نکنه بهوش نیام.. خخخخ

ن بابا دیگه بیهوشیا مث قبلا نیس میدوتی چقد پیشرفت کرده وروزی چند نفر عمل میکنن!؟ حالا من تموم ترسم از این بود وقتی دارم ب هوش میام چرت وپرت نگم چون همسرم باهام بود ومیگفتن ادم اون لحظه همه چی رو میگه😅خداروشکر مث اینکه چیزی نگفتم🤭

ن بابا دیگه بیهوشیا مث قبلا نیس میدوتی چقد پیشرفت کرده وروزی چند نفر عمل میکنن!؟ حالا من تموم ترسم ا ...

جدی؟ خخخ, نشنیده بودم.. ایشالا مه منم بتونم به ترسم غلبه کنم و برم, خیلی دوس دارم.. شیرازم

2706