2737
2739

رو باهم چرخ کنم بزنم؟کباب که درست میکنیم مثلا مخلوط گوشت و.سینه ی مرغ اونجوری درست کنم؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فسنجون های من اصلا خوشمزه نمیشه با مرغ چی جوری درست کنم خوشمزه بشه؟

چرا؟

اول مرغ رو.بپز بعد برش دار مرغارو رعفرون بزن تو.کره سرخ کن بعد پیاز داغ کن گردو.رو تفت بده بعد آب مرغ رو.بریز توش یک ساعت یا یک ساعت و.نیم بذار بجوشه بعد زعفرون فراووون دم کردی بریز توش بعد رب انار...بذار دو ساعت دیگه بجوشه تا روغن بندازه تو شعله ی کم...بعد اخر کار مرغا رو.بریز توش خاموش کن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
چرا؟ اول مرغ رو.بپز بعد برش دار مرغارو رعفرون بزن تو.کره سرخ کن بعد پیاز داغ کن گردو.رو تفت بده بعد ...

نمیدونم ، چقدر رب انار بزنم مثلا برا چهارتا ران مرغ ، چقدر گردو؟ 

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
فسنجون های من اصلا خوشمزه نمیشه با مرغ چی جوری درست کنم خوشمزه بشه؟

من هیچ کار بخصوصی انجام نمیدم مرغ و گردو چرخ شده و یه کوچولو نمک و زعفران میزارم یکی دو ساعت بجوشه بعد رب انار بازاری ، رب انار محلی یه قاشق، رب الوچه محلی نصف قاشق میزنم دو سه ساعت میزارم رو شعله کم بی نهایت خوشمزه میشه، گردو زیاد باشه و حسابی چرخ کن که مثل حلوا بشه،

نمیدونم ، چقدر رب انار بزنم مثلا برا چهارتا ران مرغ ، چقدر گردو؟ 

۵۰۰ گرم پودر گردو بزن با یه قاشق غذا رب انار

2738
من هیچ کار بخصوصی انجام نمیدم مرغ و گردو چرخ شده و یه کوچولو نمک و زعفران میزارم یکی دو ساعت بجوشه ب ...

ممنون دوست عزیز🙏

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘