2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما دنبال وامیم با مبلغ بالا اما نمیدونم چ بانکی فوری میدن 

من یدونه آپارتمان برداشتم  خود مالک رو آپارتمان وام داشت و بعد انتقال داد وام مسکن بود رو خونه خودمونم یدونه وام مسکن گرفتم محموعا مبلغ وام 200 هست بعد یدونه وام پنجاه تومنی رو حساب جاری بانک صادرات گرفتم و الان چیزی حدود 6 تومن ماهیانه اقساطشه

اون موقع سی تومن بود گرفتیم ما😐

اوه دوتایی 60

تینا دوتایی 100

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
اوه دوتایی 60 تینا دوتایی 100

اره جان .. ماهی قسطش چقدره؟؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
اره جان .. ماهی قسطش چقدره؟؟

540یا 560

ولیا واین قصد 2 تومن... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2738
ما مسکن اولی بودیم رفتیم بانک اوراق به مبلغ ۱۶ ت خریدیم البته قبل عید الان صد در صد گرونتر شده ۸۰ به ...

سلام عزیزم ببخشید یه سوال وام مسکن که گرفتین چند درصده؟؟ چند ساله؟؟

🤩
ما قبل عید گرفتیم عزیزم شرایطش حتما فرق کرده ولی از یه بانک مسکن دیگه هم برید بپرسید

یه سوال دیگه به نظرت می ارزه طلا رو به خاطر خونه بفروشم؟؟ البته این خونه ای که هستیمم اجاره نیست و مال خودمونه ولی طبقه بالای مادر شوهر به اون صورت دخالت و اختلاف ایجاد نمیکنن ولی من خیلی ارامش ندارم خصوصا ذهنی. 

مامانم میگه این کارو نکن هم طلا دیگه نمیتونی بخری هم این خونه که طبقه بالای مادر شوهره رو از دست میدی چون اونا هم پسر مجرد دارن ولی شوهرم میگه من خودم پول دادم و سهم خودمه این خونه البته یه کم حالت شراکتی داره یه کمم داداشش هزینه کرده . به نظرت ارزش داره این همه فشار مالی بیارم به خودم؟  

🤩
یه سوال دیگه به نظرت می ارزه طلا رو به خاطر خونه بفروشم؟؟ البته این خونه ای که هستیمم اجاره نیست و م ...

نگاه گلم‌ من مستاجر بودم همه طلاهام را فروختم الان اگه بود خدادتومن فقط پولش بود طلاهام سنگین بود ماشین که عصای دستمون بود فروختیم الانم خیلی خیلی برا قسط ها داره بهمون فشار میاد ولی ارزش داره خدارا شکر خونه دارم و اما شما باید ببینی میتونی به مدت طولانی با خانواده همسر باشی بعضی ها میتونند مشکلی نیست ولی من خودم دوست ندارم چون آخرش سرش تو زندگی آدم هست بازم خودت گلم😊

نگاه گلم‌ من مستاجر بودم همه طلاهام را فروختم الان اگه بود خدادتومن فقط پولش بود طلاهام سنگین بود ما ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

والا منم کلا خیلی ذوق داشتم برم می گفتم تحت هر شرایطی فقط برم حتی وقتی شوهرم گفت اگه این خونه رو بخریم حتی خودمون هم میتونیم بریم توش کلی ذوق داشتم اصلا خوابم نمیبرد اما از وقتی ب مامانم گفتم مثل ی بادکنک ک بادش خالی شده شدم انگار دیگه برام فرقی نداره میگم اصلا چرا برم این همه فشار ب خودم بیارم و فلان انگار همه اون عصبی شدنا و دعوا ها که همش سر نزدیکی به خونه مادر شوهر بود یادم رفته .  

🤩