2737
2734
عنوان

یه لحظه میاین دوستان

122 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها

تا حالا شده توی زندگیتون هیچی خوشحالتون نکنه کلا نسبت به همه چی حس خاصی نداشته باشین و خودتون از این باره ناراحت باشین.

مثلا میگم این فقط مثال :همسرم برام گل سانسوریا خرید،من عاشق این گل بودم همیشه هرجا میدیدم میگفتم برام بخر،ولی وقتی برام خرید ذره ای خوشحال نشدم،فقط نشون دادم که خوش حالم ،حالا این موضوع توی همه چی صدق میکنه 

چکار کنم واقعا همش ذهنم و فکرم درگیر چیزای بیخود میشه😢

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶

اره وقتی افسرده میشم هیچی خشحالم نمیکنه

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان دیگه چند ماهه به اون مرحله رسیدم🙂

خب هیچ کاری نکردین ؟برای اینکه این حال عوض بشه

خدا «رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ»خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون  باش(یازهرا.س.)(یازینب.س.)👶
افسردگی داری شاید. البته تو این شرایط همه افسده شدن

خودم احساس میکنم.حتی به همسرم گفتم افسرده شدم.ولی چیزای دیگرو نگفتم

2738

آره دقیقا منم همینطوری شدم دیگه هیچی هیچکس خوشحالم نمیکنه سخته شدم از همه همه چیز

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
این فقدان لذت نشانه ای از افسردگیه  منتها علائم دیگه هم باید باشه و دو هفته طول بکشه

یعنی چی دو هفته طول بکشه؟

عزیزم مقطعیه درست میشی، خانوما یهو اینجوری میشن مجدد دوباره علاقه مند و شیفته همه چی میشن، حتی گنجشک ...

انشاالله که اینطور باشه

نه ذاتا نمیتونستم چیزی رو تغییر بدم همه بهم میگن چه خودشو میگیره ولی واقعا حال خندیدن ندارم 

نه من اینطوری نبودم.مخصوصا برای همسرم اما الان..

یعنی چی دو هفته طول بکشه؟

دو هفته فقدان لذت همراه با غم خستگی نبود انرژی بی حوصلگی  و ... وجود داشته باشه

کاسب یعنی کسب کننده یعنی عاشق یعنی کسی که علم را عشق را عرفان را شناخت را کسب می کند 
انشاالله که اینطور باشه

آره شک نکن همینطوره ، باور کن یهو عصر از خواب که بیدار شدی عاشق تر از همیشه حتی از بوی قهوه ی تازه هم لذت میبری☕🍩❤ یا با یه بسته کاکائو هم پرواز میکنی🥰🕊 هنوزم بگم؟ 

ساقی بیا کعشق ندا میکند بلند.....
2706