2737
2739

بگین ببینم پولدارایی که میشناسین کیا هستن شغلشون چیه خونه زندگیشون چطوره مقدار سرمایش چقدره 😀

من پولدار ترین آشنام عمومه که شغلش تجارت وصادرات سرمایش هم چند تا ماشین لوکس خارجی و ده تا واحد آپارتمان یه ویلا و چند باغ و خونش مثل کاخه😦

(دوستان هی نگین تکراریه لطفا هرکی دوست داره بگه هرکی هم نه از تاپیک بره بیرون ممنون)

نظامین و چند تا شغل دیگم دارن

فامیلای درجه یکمون

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پولدارترین پسرخالم مهندس پلیمره سرمایش هم چندین و چند شرکت و کارخونه و خوته و ماشین 

ماشین خودشم بی ام دبلیو شاسیه 😍😍

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738

پسر عموهامن 

بساز بفروش داره .‌.چندین آپارتمان های. چنددد طبقه توی شیراز و بوشهر ساخته ..دکتری داره 

یکی دیگش صادرات و وارداتی داره و موبایل فروشی و خیییلی توووپ همه نمونه

یکی دیگش هم نوی گمرک و از همشششون پولدارتره..

بقیه معمولی خونه و ماشین و زمین دارن

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706