2733
2734
با پول شارژ و... همه ی تومن؟ برنامه غذاییتونو میگی؟ در چه حد میگذرونید؟

فقط خوردن 1تومن.قبض هاوقسط هاوپول بنزین وپوشاک وقرعه کشی وایناجداست. مرغ که زیاددوست نداریم. مهمون بیادمیخرم توفریزرنمیذارم. گوشت چرخکرده شترهمیشه میخرم باخورشتی گوساله. وگاهی گردن واسه ابگوشت. شیرومیوه معمولایک روزدرمیونه. پنیروکره ونان هفتگی. بستنی وتنقلات معمولاهفته ای دوبار. روغن کارتنی میخرم. تیرماه خریدم هنوزیکی دارم.ماست وخرماهم دبه ای وجعبه ای ماهی یه بار. دیگه دوغ ودلسترومیگووماهی وایناگاهی مثلا2    3 ماه یه باراونم درحدخرید1وعده که توفریزرنره

دیگه غم ادامه دارنیستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما سه نفریم 

حدودا ۵تومن 

همممه چیزش باهم 

خوب میخوریم 

ماهی یبار یا ۲بار شما میریم اخه خانواده هامون اونجا هستن 

خونه و ماشین داریم

زیاد هم لباس نمیخریم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2731
همه خرجاتون منهای بنزین؟در کل راضی هستی؟

و البته منهای اجاره که خودش یه تومنه...

اره.

کلا اهل غر زدن نیستم.سعی میکنم مدیریت کنم.اینکه تو این اوضاع اقتصادی بتونمبا تدبیر خودم زندگی رو پیش ببرم حس اعتماد بنفس میده بهم...

البته شده که یه ماه هشتصد بشه

یه ناه یک و دویست....

2738
۵ تومن؟

اره فقط بری میوه بخری و بیای زیر ۱۰۰ نمیشه 

۲۰۰ فقط شارژ ساختمونه 

لباس بچه گرونه 

ماهی ۲بار شمال رفتن خداتومن پول بنزینشا که شوهرم فقط سوپر میزنه بخاطر ماشینمون 

این ماه فیط ماشینو یه واکس و پولیش ساده کشیدیم ۲تومن با تخفیف پولش شد 

یه مانتو ززر ۲۰۰ یا۳۰۰ نیس 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
اره فقط بری میوه بخری و بیای زیر ۱۰۰ نمیشه  ۲۰۰ فقط شارژ ساختمونه  لباس بچه گرونه  ...

واقعا راس میگن الان پنج تومن یه زندگی معمولی میشه داشت....ماهم ماهی پنج تومن حقوق شوهرمه با اینکه خونه وماشین داریم اخرماه کم میاریم...تازه لباسم زیاد نمیخریم

ما فقط ۱تومن خرج  پسر کوچولوم هست البته خدابزرگه  ۳ تومنن بیشتر حقوق شوهرم نیست ولی باقسط وخرج خونه خداروشکر میگذرونیم  من همیشه میگم  خدا خودش برکت میده  حساب کتاب که میکنی  میگی چطور میگذرونی اما خوش جورمیکنه الحمدا

..

واقعا راس میگن الان پنج تومن یه زندگی معمولی میشه داشت....ماهم ماهی پنج تومن حقوق شوهرمه با اینکه خو ...

اره واقعا خانما میگن با ۱تومن میگذرونن تعجب کردم 

البته به منطقه ای که زندگی میکنن هم بستگی داره 

تو همین تهران 

میوه و گوشت بالاشهر یه قیمت مرکز یه قیمت و پایین یه قیمت دیگه هس

2706