2737
2734
عنوان

تو عقدم ولی مادرشوهرم دعوتم نمیکنه برم خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 51 پست
من چهارده ساله عروسی کردم هنوز بدون دعوت نمیرم. تو عقد که جای خود داره

یعنی اگ چن ماه هم دعوت نکنن نمیرین سر بزنین؟؟خونه پدر خودتونم همینجور؟

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
ینی خوبه ک خونشون نمیرم؟

تو برو ازشون سر بزن هفته ای سه بار چون عقدی ولی برا غذا نمون خیلی تا یاد بگیزن دعوتت کنن هر ازگاهی ولی چون عقدی نیاز ب دعوت نیس من ک عقد بودم هرمدقع میزفتم سر بزنم برا غذاهم میموندم دیگ عروس ک شدی اون موقع باید دعوت کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم تو چندسالته

۲۶

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2728

فامیلمون تو عقد پسره همش آویزون خونه بابای دختره بود بعد مهمونی هم بدون دعوت میومد :/ ازش خوشمون نمیاد ولی به زور میومد اه اه 

ربط نداشت فقط دلم پر بود گفتم بگم🤣 

وا مگ دعوت نمیکنن

تو الان نامزده پسرشی هنوز عروسی نکردین که خونه داشته باشید ودعوتتون کنن از قدیم گفتن نامزدا در ب درن یا خونه مادرشوهرن یا خونه مادر زن .هر وقت عروسی کردین رفتین خونتون باید دعوتتون کنن

خدایا شُکرت❤🧿
جدی ینی خودم باید ب نامزدم بگم ک میخام بیام خونتون؟

بله حتما!دیگ یه سر زدن وظیفه هر بچه ایه هفته ای یبار ...به همسرت بگو بریم خونتون یه سر بزنیم وقتی رفتین اونجا اگ گفتن شام بمونین که بمونین اگ تعارف نکردن میتونین برگردین...اینجوری شوهرتم خوشحال تره!!یعنی تو این یسال شوهرت نمیگه بیا بریم خونه بابام اینا؟

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2738
یعنی اگ چن ماه هم دعوت نکنن نمیرین سر بزنین؟؟خونه پدر خودتونم همینجور؟

عزیرم سر زدن که منظورم نیست. برای شام و نهار میگم. چرا سر میزنیم ولی همون رو هم اطلاع میدبم و سرزده نمیریم. خونه مادر خودم روالش مشخصه. هفته‌ای یک شب همه جمع میشیم. 

سنی نداری که اینو امضات نوشتی،هنوز کلی فرصتای خوب توزندگی پیش میاد،فکر نکنی من با دل خوش دارم میگم و ...

من طالب شروع زندگی جدیدم عزیزجان نه فرار لز مشکلات❤

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
قصدم ناراحت کردنتون نبود 🌹🌹

ناراحت نشدم عزیز دلم شما ببخشید😍😍😍😘😘😘

منم تو دوران عقد بی دعوت نرفتم و کلا ۲ بار دعوتم کردن که یک بارش افطاری با خانواده بود و یکبارش هم با مامانم. ینی کلا یه بارم تنهایی دعوت نشدم 🙄 نمیدونم بده یا خوب. ولی سعی کن رفت و آمد داشته باشی تا بهتر بشناسیشون. رو رفتاراشونم ریز شو.

Enjoy Your Mediocre Life