2733
2734
عنوان

بیاین بازی😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 91 پست

من اینقدر شاد و سر حال و پر از ارامشم که حد نداره اصلا استرس ندارم و باردارم هستم😒😏

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دلم بچه نمیخاد🥰...خدا منو دوست داره.بم بچه میده..

انشالله میده عزیزم.نگران نباش

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
عاشق دهه هشتادیام😂

مگه دهه هشتادیا چشونه؟🤨🤨😑

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋
2731
من الان خونه ام مرتب مرتبه و ناهار هم گذاشتم و اصلا هم تنبل و خسته و بی حوصله نیستم

بشین دختر اشکالی نداره😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
عاشق دهه هشتادیام😂

😫😫😫😫😫😫😫😫چرااااااااا؟؟؟ من دهه هشتادی نیستم

چقد شوهرم نازمو میکشه الان که قهریم

اصلا طرف خانوادشو نمیگیره😔😔

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋
چقد شوهرم نازمو میکشه الان که قهریم  اصلا طرف خانوادشو نمیگیره😔😔

اوخی عزیزم

انشالله دیرتر میاد سراغت😍😍😘نگران باش

اوخی عزیزم انشالله دیرتر میاد سراغت😍😍😘نگران باش

ایشالا از دستش راحت نشم خیلی دوسش دارم نمیخام خفش کنم😏😏

ایشالا از دستش راحت نشم خیلی دوسش دارم نمیخام خفش کنم😏😏

عزیزم تو که همیشه ازوشوهرت متنفر بودی

حالا  بخاطر یه دعوا..؟🤔

عزیزم تو که همیشه ازوشوهرت متنفر بودی حالا  بخاطر یه دعوا..؟🤔

حالا ازش خیلیییی خوشم میاد اخه برا خرید جهیزیه اصلا دخالت نمیکنن نظرم نمیدن

حالا ازش خیلیییی خوشم میاد اخه برا خرید جهیزیه اصلا دخالت نمیکنن نظرم نمیدن

خب بهشون بگو که دوس داری اینطوری باشه.بگو خونه زندگی من نیس و خودم نباید انتخاب کنم

خوب و فاطعانه حرفتو نزن

من خیلی لاغرم

من از گوشی متنفرم

من الان خانواده پیشمن

♥فقط یک صلوات♥یا بیشتر♥برام بفرست♥برای حاجت رواییم♥یـــــــا♥دعام کن♥برای♥حاجت رواییم♥آهای♥آهای تویی که داری برام صلوات میفرستی و دعا میکنی♥ایشالله حاجت روا بشی♥ممنون از تو♥اگه دوست داشتی♥این متن رو یک بار یا بیشتر بخون♥اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥ممنون که امضامو خوندی♥
من خیلی لاغرم من از گوشی متنفرم من الان خانواده پیشمن

او مای گاد😂

ایشالله ب زودی نیان پیشت😘

2706