2737
2739
عنوان

بیاین بازی😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 91 پست
.اصلا کتاب خوندن و آهنگ گوش دادن دوست ندارم. من از هری پاتر متنفرم حالم از ۲۵بند بهم میخوره آبنبا ...

ووی جوووون مزخرف کی بودم من😂😍

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
😄😄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😐😐حالا جدی جدی گش...دی یا ...

اره بابا 

تاحدی ک الان از دیشب میخام برم دسشویی نمیرم

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک....نم تنگه

😂😂🤣🤣

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
من عاشق نینی یارها هستم😂😂(الان نمیترکم اصلا🤣🤣🤣) یا خودخدا😂😂من عاشق تبلیغات سایت هستم😍🤣من عا ...

افرین بهت😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
دیگه وجدانا وسط درس خواندن تو نی نی سایت نگرد برو دوتا جا که چیز مفید داشته باشه نی نی سایت مخصوص بی ...

تا ساعت یازده داشتم میخوندم بقیشو گذاشتم واسه بعد ناهار

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اره بابا  تاحدی ک الان از دیشب میخام برم دسشویی نمیرم

😄😄😄😄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
من خیلی لاغرم و رژیم نیستم اصلا هم گشنم نیست سیر سیرم 😡😡😡

بمیرم😂😂😂

تا ساعت یازده داشتم میخوندم بقیشو گذاشتم واسه بعد ناهار

عرررر از یازده تا بعد ناهار به خودت استراحت دادی...یازده که وقت زنده اته😂😂

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
2738
من امتحان سخت ندارم 😭😭😭

ایشالله سخته😁

منظورمو فهمیدی دگ؟ برعکس

ما خیلی پولداریم قیمتا هم خیلی ارزونه ما خیلی خوشحالیم همه چی بر وفق مرادمونه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
بمیرم😂😂😂

اسی یه سوال😁چجور اصلا همه، تاپیکای منو نمیخونی و اصلا تاپیکایی مثل تاپیک اولم و تاپیک دیگم رو ندیدی😐😐خیلی مسخرس برام که هیچکدومو ندیده بودی و هیچکدوم اسم و عنوان و توضیح تاپیکو نخوندی😐

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2706