2737
2734
من ده ساله ازدواج کردم و مستاجر. اما اصلا غصه نمیخورم برا خونه. نخریدم ک نخریدم. بدرک اصلا مهم نیست ...

این حرف و نزن ماهم نمیشینیم عزا بگیریم چرا خونه نداریم ولی از خدا میخوایم تا صاحبش بشیم چون مستاجری خیلی سخته مرد بیچاره هی کار کنه اجاره بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا منو شوهرم نظرمون اینه دنیا دوروزه بگردیم و بخوریم و بپوشیم. الان جوونیم کیف نکنیم پیر شدیم میخوا ...

چرا یکی مثل تو دور و برم نیست هی انرژی بده😁

من مستاجر ۲ تا بچه دارم خیلی غصه خونه میخورم

برام دعا کن😘

این حرف و نزن ماهم نمیشینیم عزا بگیریم چرا خونه نداریم ولی از خدا میخوایم تا صاحبش بشیم چون مستاجری ...

ماهم میخوایم ولی دیگه خودمونو ب درو دیوار نمیزنیم ک حتما بشه. شد شد نشدم نشد💖انشاالله خدا حاجت دل همرو بده

دلم برات تنگ شده بابا🖤
2728
چرا یکی مثل تو دور و برم نیست هی انرژی بده😁 من مستاجر ۲ تا بچه دارم خیلی غصه خونه میخورم برام دعا ...

منم دوتا بچه دارم. اخه غصه خوردن جز داغون کردن خودم چیزی برام نداره. روزی هم ک ب خونه برسم خدانکرده هزارتا دردو مرض بگیرم ب چ دردم میخوره

دلم برات تنگ شده بابا🖤
2740

خانوما ارزش داره خونه رو بفروشی معازه بخری شاید تا چند سال مجبور مستاجربمونی 

یا ب معاز کوچیک راصی شی خونه نفروشی

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.