2733
2739

دوستانم هرکی تونسته جادو و سحر سنگین جدایی زن و شوهر رو باطل کنه کنک کنید لطفا

برای خواهر دوستم این مشکل پیش اومده بود   کلی هزینه کردن و پیش دعا نویس رفتن تا باطل کردن

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیشب داشتم میخوندنم روز جمعه ذکر یا ودود یا ذکر الصمد یا 40 با سوره ضحی با پاکیزه گی کامل رو به قبله پشت سر هم بدون تکلم بخون این ذکر ها برای بازکشت معشوق هست

خدا همیشه هوای منو داشته باش 
2728

عزیزم من زنگ زدم مرکز ملی پاسخگوی شرعی بهم گفت اولا هرکسی توانایی همچین طلسمی نداره.بعدش گفت برو کاغذ خودکار بیار تا بهت بگم.

صبر کن از لای قرانم بیارم الان واست میفرستم

2738

ایه ۵۴تا۵۶سوره اعراف

۸۰ تا ۸۲ سوره یونس

ایت الکرسی و چهار قل هرکدوم یک مرتبه

ایه ۳۵ سوره قصص ۷مرتبه

هنگام صبح و سحرگاه بخونن انشاالله رفع میشه

مشکلشون حل شد بگو واسه منم دعا کنن توروخدا سمیرام

دعاوطلسم روکسایکه که بهش اعتقاددارن کارمیکنه وبراشون کارمیکنه

کسی که اعتقادنداشته باشه وهمچنین ارتباط نزدیکی باخداداشته باشه وهرروزآیه الکرسی بخونه گرفتارنمیشه

این وعده شیطان که بنده هاخدرااونایکه ایمانشون ضعیفه به سمت خودش میکشه !یه کارشیطانیه

از کجا میدونی؟

چندین نفر‌بهمون گفتن ما اهمیت نمیدادیم 

تا اینکه شوهرم یهو شد یه آدم دیگه زبونش بسته شده بود و اصلا منو نمی شناخت پیگیری که کردم دیدم طلسمه حتی گفت طلسم رو کجا انجام دادن 

شوهرم رفت با دختره طرف دوست شد و الانم قول و قرار ازدواج گذاشتن 

چندسال پیش منو نامزدمو با سحر و جادویی ک کرده بودن(با ی تیکه مانتو من،و پوست یه جوون مرده،و سبیل گربه و..بعدم انداختن تو قبر) منو نامزدمو تا مرز جدایی بردن،،دوست خواهرشوهرم یه مرد عرب اهوازی معرفی کرد،دعا نوشت برامون و از طریق موکلاش اون دعای بد رو از قبر خارج کرد بهمون داد،زندگیمون خداروشکر درست شد،،ولی متاسفانه اونی ک طلسم ما رو باطل کرد دیگه کار نمیکنه،،،و پسرش اومده بجاش!نمیدونم کار پسرش مث خودش معرکه هست یا ن!!سال ۹۲_۹۳ هزینه مال ما حدود ۸۰۰ تومن شد،،البته چون دوست خواهرشوهرم رابطمون بود و میرفت حضوری دعاها رو میگرفت و برامون میفرستاد هزینه رفت و امد نداشتیم،وگرنه بیشتر ازینا میشد

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
چندسال پیش منو نامزدمو با سحر و جادویی ک کرده بودن(با ی تیکه مانتو من،و پوست یه جوون مرده،و سبیل گرب ...

یکی از خدا بی خبر طلسم و قفل کردن پنج تا سید به ما همینو گفت الان عقدن پسره عالی بود یهو یه شبه یکماهه میگه طلاق  بهرحال چون قبلا می‌شناختیم  این رفتاراش عجیبه شبا هم مغازه میخوابه خونشون نمیره 

2706