2737
2734
به تجربه توخونمون ثابت شده که اونایی که خودشون کارمندن کمترازبقیه خرج خودشون میکنن 

دقیقا میخواستم بگم اتفاقد خانمای شاغل کمتر خرج میکنن چون بابت اون پول زحمت کشیدنو قدر میدونن 

ما خانه دارا اصلا نمیدونیم این پول ازکجا اومده و چطوری اومده راحت ولخرجی میکنیم😑

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی سه چهار تومن لباس و کیف و کفش و آرایش؟🙄🙄🙄 ما کل حقوقمون انقد نیس🤦😅😅 خوشبحالت💜🤷🥴

خوب عزیزم من سنم بیشتر از شما ست احتمالا و مدت زیادی هم هست که دارم کار می کنم. من هم وقتی حقوقم سه چهار تومن بود هزینه م مثلا 500 بیشتر نبود. برای این کار سالهای زیادی به سختی کار کردم حتی در نقطه صفر مرزی با خطرات زیاد.چون استقلال مالی برام مهم بود. 

با اینکه خانواده خیلی پولداری ندارم ماهی ۲ تومن خرج میکنم😐تازه پولم کم میارم هی حرص میخورم کاش بیشت ...

هفته ای یه مانتو، قبلیارو چکار میکنی؟ کجا جاشون میدی؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
خرجاتون رو کی میده؟

بابام 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
به تجربه توخونمون ثابت شده که اونایی که خودشون کارمندن کمترازبقیه خرج خودشون میکنن 

من که کارمندای اطرافم خوش لباسن وخوبم میگردن وخوبم میخورن بستگی به این داره که قسط خونه واینا میدن یانه !

خدایا داده ونداده ات راشکر
2738

ارایشگاه نمیرم هر ماه لباس و کیف و کفش و لوازم ارایش نمیخرم تقریبا هیچ 

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
کثافت خیلی هر زه س    

😒خیلی همش پول میخاد😭🥺

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
من پالتو  میخوام با بوت و شلوار  ۳ساله لباس زمستونی نخریدم☹

منم خیلی وقته نخریدم ولی همونا که دارم خوبه چون من خوب نگهداری میکنم تمیز و مرتبه تقریبا ۵ سالی هس لباس زمستونی نخریدم🙄

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
با اینکه خانواده خیلی پولداری ندارم ماهی ۲ تومن خرج میکنم😐تازه پولم کم میارم هی حرص میخورم کاش بیشت ...

هر ماه ۴تا مانتو میخری ک دوتومنت فقط میره پای مانتو پس باقی مخارجو چطوری تامین میکنی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706