2733
2734
عنوان

از خودم داره بدم میاد

141 بازدید | 16 پست

از بعد از زایمانم یا نمیدونم چقدر بعدش دچار بی اختیاری گاز روده شدم....یعنی اگ کرونا پیش نیومده بود نمیدونم چی قرار بود سرم بیاد.سر کلاسای دانشگاه نمیرفتم.خانوادمم ازم دوری میکنن.شوهرمم فقط کتکم میزنه....با اینکه چهره زیبایی دارم ولی این مشکل گند زده تو زندگیم.حتی کسی هم بهم نمیگه چنین مشکلی دارم.حتی خودمم دیگه متوجه نمیشم...یه دکتر فوق تخصص خوب که بتونه مشکلمو حل کنه؟امروز رفتم پیش دکتر زنان برای بارداری روی اسکار سزارینم ولی بخاطر مشکلم حتی ویزیتم نکرد...مکه دست خودمه...و اینکه من حتی نمیدونم...ینی کسی هست بفهمه من چی میگم.با اینکه بارداری رو اسکار سزارین باعث مرگ مادر میشه ولی ....از همه ادما متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ببخشید چجوری خودتون متوجه نمیشین؟یعنی نمیفهمین؟

نه جدا متوجه نمیشم.ینی فک میکردم صدای روده هام از داخل شکممه.و البته با کسی هم ارتباط ندارم.و الان میفهمم توی این 1سال چرا همه ازم فاصله گرفتن

عايا حس بويايي از دست دادي؟ اگه آره كه تبريك ميگم كرونا هم گرفتي    

شبیه بوی پاس.و من فک میکردم بویه کفشام یا پامه.متوجه نیستین میگم با کسی در ارتباط نیستم و حتی خانوادم باهام حرفم نمیزنن ک بخوام بدونم.امروزم دکتره بهم گفت و من بعد از 1سال از مشکلم مطمئن شدم

2706